Polski Hip Hop

Jeden – Al Shaqab (cuty: DJ Matteq, prod. Zixu)

Jeden – Al Shaqab (cuty: DJ Matteq, prod. Zixu)

Zamów album w wersji DELUXE z dodatkową EPką, opaską, plakatem i vlepkami:
https://queshop.pl/cd/jeden-heaven-wersja-deluxe
Booking koncertów/Management: marta.nizio@bashesh.com

Jeden na FB: https://www.facebook.com/jeden.dnw
Jeden na IG: https://www.instagram.com/jedengraminsta
Jeden na YT: https://www.youtube.com/JEDEN
DJ Matteq na fb: https://www.facebook.com/djmatteq
QueQuality na FB: https://www.facebook.com/quequalitypl/

Prezentujemy teledysk do utworu ,,Al Shaqab” pochodzącego z debiutanckiego albumu Jeden pt ,,HEAVEN”. Numer, zarówno jak i teledysk są mocno osadzone w klimatach motoryzacyjnych. Znajdziemy tu wiele gier słownych i punchlinów związanych z tematami racingowymi.

“HEAVEN” to debiutancki album autorstwa charyzmatycznego rapera o pseudonimie Jeden. Bogate gry słowne, nieszablonowe podejście do składania wersów czy melodyjne flow to tylko kilka z wielu zalet wszechstronnego artysty. Raper zabiera słuchacza w wielowymiarową podróż po tytułowych niebiosach serwując mu 11 zróżnicowanych utworów, które stanowią idealnie wyważoną dawkę energii, osobistych przemyśleń i bodźców do działania.

Dla wszystkich którzy zamówią album w wersji DELUXE czeka niespodzianka w postaci limitowanej EPki, której osobny zakup nigdy nie będzie możliwy. Ponadto w pakiecie znajdzie się książeczka z narracja dopełniająca koncept albumu, plakat, vlepki i opaska na rękę z motywem albumu.

Title: Al Shaqab;
Artist: Jeden;
Music: Zixu;
Lyrics: Jeden;
Realizacja/mix: Eleven Studio;
Mastering: Marek Dulewicz;
Album: HEAVEN;
Video: Dariusz Zdański (Perpetuer)
Label: QueQuality;

Odsłon:33296 Like: 4039 Dislike: 122

Materiał Video Od: QueQuality

Jeden,Al Shaqab,Que,Quality,HEAVEN,zawsze,chciałem,dobrej,fury,ale,aż tak,i trzymam,bestie,pod,maska,troche,jak Twoja,blachara,dostaje,hajsy,za,hity,tak,jak,fighterzy,na walkach,karma,wraca,znowu,przecinam,pas,to,moje,highway,dziś,chce,tylko,jednej,panny,jak masz,zajebistą fure,nie chcesz,bokiem,latać,racing,rap,motor,show,audio,carboost,cars,samochody,tuning


Źródło materiału by QueQuality
Data Utworzenia: 2019-07-10 12:00:05

Tags

Powiązane artykuły

47 Komentarze

  1. Nareszcie ktoś nagrał nutę i teledysk w stylu "Szybkie fury ,odrzutowce" U nas w Polsce tego jest mało. Większość dobrych piosenek z udziałem aut jest w wykonaniu Rosjan.

  2. Jestem koneserem czcionek. Ta tutaj to Fuji Quake Zone, inspirowana japońskim alfabatem stanowi subtelne podkreślenie wschodniej kultury wyścigów ulicznych.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker