Polski Hip Hop

Jeden – Al Shaqab (cuty: DJ Matteq, prod. Zixu)

Jeden – Al Shaqab (cuty: DJ Matteq, prod. Zixu)

Zamów album w wersji DELUXE z dodatkową EPką, opaską, plakatem i vlepkami:
https://queshop.pl/cd/jeden-heaven-wersja-deluxe
Booking koncertów/Management: marta.nizio@bashesh.com

Jeden na FB: https://www.facebook.com/jeden.dnw
Jeden na IG: https://www.instagram.com/jedengraminsta
Jeden na YT: https://www.youtube.com/JEDEN
DJ Matteq na fb: https://www.facebook.com/djmatteq
QueQuality na FB: https://www.facebook.com/quequalitypl/

Prezentujemy teledysk do utworu ,,Al Shaqab” pochodzącego z debiutanckiego albumu Jeden pt ,,HEAVEN”. Numer, zarówno jak i teledysk są mocno osadzone w klimatach motoryzacyjnych. Znajdziemy tu wiele gier słownych i punchlinów związanych z tematami racingowymi.

“HEAVEN” to debiutancki album autorstwa charyzmatycznego rapera o pseudonimie Jeden. Bogate gry słowne, nieszablonowe podejście do składania wersów czy melodyjne flow to tylko kilka z wielu zalet wszechstronnego artysty. Raper zabiera słuchacza w wielowymiarową podróż po tytułowych niebiosach serwując mu 11 zróżnicowanych utworów, które stanowią idealnie wyważoną dawkę energii, osobistych przemyśleń i bodźców do działania.

Dla wszystkich którzy zamówią album w wersji DELUXE czeka niespodzianka w postaci limitowanej EPki, której osobny zakup nigdy nie będzie możliwy. Ponadto w pakiecie znajdzie się książeczka z narracja dopełniająca koncept albumu, plakat, vlepki i opaska na rękę z motywem albumu.

Title: Al Shaqab;
Artist: Jeden;
Music: Zixu;
Lyrics: Jeden;
Realizacja/mix: Eleven Studio;
Mastering: Marek Dulewicz;
Album: HEAVEN;
Video: Dariusz Zdański (Perpetuer)
Label: QueQuality;

Odsłon:33296 Like: 4039 Dislike: 122

Materiał Video Od: QueQuality

Jeden,Al Shaqab,Que,Quality,HEAVEN,zawsze,chciałem,dobrej,fury,ale,aż tak,i trzymam,bestie,pod,maska,troche,jak Twoja,blachara,dostaje,hajsy,za,hity,tak,jak,fighterzy,na walkach,karma,wraca,znowu,przecinam,pas,to,moje,highway,dziś,chce,tylko,jednej,panny,jak masz,zajebistą fure,nie chcesz,bokiem,latać,racing,rap,motor,show,audio,carboost,cars,samochody,tuning


Źródło materiału by QueQuality
Data Utworzenia: 2019-07-10 12:00:05

Tags

Powiązane artykuły

47 Komentarze

  1. Nareszcie ktoś nagrał nutę i teledysk w stylu "Szybkie fury ,odrzutowce" U nas w Polsce tego jest mało. Większość dobrych piosenek z udziałem aut jest w wykonaniu Rosjan.

  2. Jestem koneserem czcionek. Ta tutaj to Fuji Quake Zone, inspirowana japońskim alfabatem stanowi subtelne podkreślenie wschodniej kultury wyścigów ulicznych.

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker