Polski Hip Hop

O.S.T.R. – Śpij spokojnie

O.S.T.R. – Śpij spokojnie

Singiel z albumu O.S.T.R. „Tylko dla dorosłych” (premiera 26 lutego 2010).

Tekstowo to najbardziej hardcoreowa płyta w dyskografii O.S.T.R. i powrót do stylu z jego pierwszych albumów. Płycie towarzyszyć będzie komiks autorstwa Grzegorza „Forina Piwinickiego (www.projektowanie.org). Komiks jest uzupełnieniem płyty, choć w takim samym stopniu płytę można uważać za soundtrack do komiksu.

O.S.T.R.: „Pomysł na płytę dojrzewał przez ostatnie 6 lat. Pierwszy raz pisałem teksty według z góry obranego scenariusza. Nie mogłem sobie przez to pozwolić na jakikolwiek brak konsekwencji w pisaniu tekstów. Starałem się stworzyć album w konwencji jakiej wcześniej nie było. Ze względu na oryginalność projektu chcielibyśmy resztę szczegółów zachować w tajemnicy do samej premiery By znaleźć odpowiednią ilość brzmień przekopałem około 1000 polskich i nie polskich płyt winylowych, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że dobre winyle są wśród nas na wyciągnięcie ręki.

Od strony technicznej płyta powstawała na bardzo zróżnicowanym sprzęcie: Yamaha RM1X, Yamaha Motif, Nord Lead 2X, Moog Little Phatty. Ze względu na brzmienie, jako sekwencera użyto stację Akai MPC 5000. Autorem wszystkich cutów jest oczywiście DJ Haem (jedyny gość na płycie).

Album będzie wydany na niezwykle wysokim poziomie edytorskim, zarezerwowanym do tej pory dla limitowanych wydań kolekcjonerskich. Klasyczne plastikowe pudełko z krążkiem, oraz odrębnie wydrukowany komiks schowane będą razem w sztywnym tekturowym gift boxie ale to tylko część niespodzianek jakie czekają na nabywcę „Tylko dla dorosłych

Premierze płyty towarzyszyć będzie równie bezprecedensowa trasa koncertowa „Tylko dla dorosłych. Gościem blisko 3 godzinnych występów O.S.T.R., DJ Haema i ŁDZ Orkiestry będzie Cadillac Dale (Detroit USA).

19-03 Warszawa Stodoła
20-03 Katowice Mega Club
21-03 Wrocław WZ
25-03 Łódź Wytwórnia
26-03 Kraków Studio
27-03 Poznań Eskulap
28-03 Gdańsk Parlament

Preorder płyty na www.asfaltshop.pl: http://asfaltshop.pl/ostr-tylko-doroslych-p-212.html

Odsłon:6150567 Like: 17647 Dislike: 478

Materiał Video Od: AsfaltRecords

O.S.T.R.,TDD,Asfalt,Records,Tabasko,Nagrania,DJ,Haem


Źródło materiału by AsfaltRecords
Data Utworzenia: 2010-01-19 00:42:31

Tags

Related Articles

50 Comments

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker