Polski Hip Hop

Ry23 feat. donGURALesko – Czekając na cud/Płoną wersy

Ry23 feat. donGURALesko – Czekając na cud/Płoną wersy

SZPADYZOR RECORDS prezentuje najnowszy teledysk RY23 Feat. DonGuralesko „Czekając na cud/ Płoną Wersy! Jest to zarazem trzeci klip do solowego albumu RY23 „Uliczny Flowklor! Jego realizacją zajęła się 2M Media Group. Bity do obu utworów zrobił Pantomas, za skrecze odpowiada DJ Soina.

Klip powstał we współpracy ze sklepem 3majfason.pl, w którym znajdziecie wiele ciekawych ubrań w tym także nową koszulkę z kolekcji El Polako Luxury Design „D&G Dolce i Gibony”, która będzie dostępna w oficjalnej sprzedaży od przyszłego poniedziałku (25.01).

Zarówno RY23 jak i DonGuralesko będzie można zobaczyć razem na scenie już 5.02 w poznańskim klubie W Starym Kinie poczas wielkiej imprezy organizowanej przez Szpadyzor Records, na której wystąpi również Eldo. Zapraszamy serdecznie.

Chodźcie na nasze koncerty, kupujcie nasze płyty, śledźcie kolejne szpadyzorskie projekty na www.donguralesko.pl i www.ry23.pl

Pokój i miłość Bracia i Siostry

Big Up!

Odsłon:3105427 Like: 12540 Dislike: 512

Materiał Video Od: donGURALesko

ry23,ramona,23,donguralesko,gural,dge,uliczny,flowklor,szpadyzor,records,3maj,fason,dj,soina,pantomas,lont,galon,kowal,pdg,2m,media,group,dziadziortv,djdziadzior


Źródło materiału by donGURALesko
Data Utworzenia: 2010-01-21 16:50:56

Tags

Powiązane artykuły

38 Komentarze

  1. Kilka lat temu, może z 5-6, miałem wtedy jakieś 20 lat. Pojechałem na pierwszy wyjazd do pracy w Polskę. Rybnik, 7:00 rano wsiadamy w szarana- dalej nie znam się na autach i właśnie ta nura i nakurwiamy jebać dniówkę. Wtedy tęskniłem za domem, byłem młody zagubiony lecz gdybym miał możliwość dziś jechać tym autem do pracy rano wrzasnąłbym PALI SIĘ SKURWYSYNY TEJ!

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker