Polski Hip Hop

Bonus RPK ft. ReTo x Oskar83 x Kizo x Dj Taek – LIGA MISTRZÓW // Prod. Wowo

Bonus RPK ft. ReTo x Oskar83 x Kizo x Dj Taek – LIGA MISTRZÓW // Prod. Wowo

Słuchaj w serwisach streaming’owych – https://tiny.pl/dr1t2
Zamów PRE-ORDER albumu – https://tiny.pl/d7nb9

Ciemna Strefa prezentuje najnowszy singiel Bonusa RPK. pt. „Liga Mistrzów”. To mocny, trapowy banger zwiastujący najnowszy album – „ŻYCIA WETERAN” czyli pierwszy po wyjściu na wolność materiał, opisujący to co działo się przez ostatnie lata. Oprócz Bonusa w kawałku usłyszymy też ReTo, Kizo oraz Oskara z ekipy PRO8L3M. Za skrecze odpowiada Dj Taek, a całość wyprodukował Wowo.

Album: Życia Weteran;
Artist: Bonus RPK, ReTo, Oskar83, Kizo;
Title: Liga Mistrzów;
Producer: Wowo;
Lyrics: Bonus RPK, ReTo, Oskar83, Kizo;
Scratch: Dj Taek;
Mix: Wowo Productions;
Mastering: Dj Deszczu Strugi;
File: Video;
Production: Digital Damage
Label: Ciemna Strefa;

Bonus RPK – Życia Weteran jest to materiał w całości napisany przez Bonusa w Zakładzie Karnym i zrealizowany w Studio CS po jego wyjściu na wolność. Wszyscy Fani, którzy czekali na powrót Bonusa w starym stylu będą zadowoleni, ponieważ na albumie nie zabraknie hardcore’owych numerów i ciężkich tematów. Cała płyta owiana jest mrocznym klimatem i bezkompromisowym przekazem.

KAŻDA PŁYTA ZAKUPIONA W PREORDERZE, BĘDZIE PODPISANA PRZEZ BONUSA RPK!

PREMIERA ALBUMU 26.04.2024r

FACEBOOK:
* https://www.facebook.com/bonusrpk/
* https://www.facebook.com/CiemnaStrefaOfficial/
* https://www.facebook.com/CiemnaStrefaWear/

INSTAGRAM:
* https://www.instagram.com/bonusrpk_official/
* https://www.instagram.com/ciemna_strefa_official/
* https://www.instagram.com/ciemnastrefawear/

Sklep:
– https://csrpk.pl/
– https://slangshop.pl/

Subskrybujcie kanał Ciemna Strefa oraz sprawdzajcie nasze social media, żeby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami, które dla Was przygotowaliśmy.

Odsłon:143931 Like: 8703 Dislike:

Materiał Video Od: CiemnaStrefa

bonus rpk,reto,oskar83,oskar,problem,pro8l3m,kizo,liga mistrzów,cs,ciemna strefa,ciemnastrefa,csrpk,murem za bonusem,uwolnić bonusa,życia weteran,wowo,dj taek,dj deszczu strugi,trap,banger,ulica,hardcore,warszawa,gdańsk,mts,my to sukces,dj steez,paluch,wowo productions,oskar 83,oskar pro8l3m,razem ponad kilo,singiel,nowość


Źródło materiału by CiemnaStrefa
Data Utworzenia: 2024-04-12 00:00:07

Tags

Related Articles

33 Comments

 1. „Jedno z najbardziej złych działań na tej planecie".

  Chris Smith, członek Izby Reprezentantów USA z 4. okręgu w New Jersey

  Smith przewodniczył ponad 85 przesłuchaniom i posiedzeniom Kongresu dotyczącym łamania praw człowieka w Chinach, w tym przesłuchaniu w zeszłym roku, które pomogło ujawnić przymusowe pobieranie organów od żywych jeszcze więźniów dokonywane przez chiński reżim.

  „Nigdzie zasada całkowitego braku poszanowania godności istoty ludzkiej i wykorzystywania ludzi jako użytkowych środków służących pewnemu celowi nie jest bardziej widoczna, niż w przerażającej praktyce pobierania organów od istot ludzkich, nawet zanim spełnią one standard śmierci mózgowej" – powiedział wówczas Smith.

  Wezwał Kongres USA do uchwalenia ustawy przeciwko temu okrucieństwu. Mówiąc o praktykujących Falun Gong, którzy byli za swoją wiarę prześladowani, Smith powiedział: „W obliczu takich represji, podziwiamy ich odwagę i zaangażowanie".

  Pierwsze przesłuchanie zatytułowane: „Organ Harvesting of Religious and Political Dissidents by the Chinese Communist Party"odbyło się w Kongresie 12 września 2012 roku. Dana Rohrabacher, przewodniczący Komisji Spraw Zagranicznych, który był gospodarzem spotkania, powiedział, że przymusowe pobieranie organów „jest w dzisiejszych czasach prawdopodobnie jednym z najbardziej złych działań na tej planecie".

  „To jest zbrodnia przeciwko ludzkości. Powinniśmy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby zidentyfikować te konkretne osoby, które są w to zaangażowane i umieścić je na liście osób, które należy obserwować, aby zostały postawione przed sądem" – dodał. „I konkretnie nie wyklucza to Amerykanów, którzy są chętnymi wspólnikami tej zbrodni przeciwko ludzkości".

  W przesłuchaniu uczestniczyli ówcześni członkowie Kongresu: Chris Smith, Nancy Pelosi, Frank Wolf i inni. Zeznawało wtedy dwóch chińskich lekarzy, Zhou Weizhang i Qian Xiaojiang. Powiedzieli oni, że ofiary mogły być zabijane bezpośrednio dla ich organów.

  W marcu 2020 roku, Smith potępił przymusowe pobieranie organów przez KPCh

  Podczas forum politycznego zatytułowanego: „Pobieranie organów i pozasądowe zabijanie w Chinach", które odbyło się na Kapitolu USA 10 marca 2020 roku, Smith potępił KPCh za przymusowe pobieranie organów od więźniów sumienia. On i inni członkowie Kongresu wezwali Stany Zjednoczone i inne rządy, instytucje medyczne i organizacje praw człowieka do rozpoczęcia kompleksowych dochodzeń i działań, w celu zakończenia zbrodni przymusowego pobierania organów w Chinach.

  Powiedział, że przerażające, w stylu nazistowskim zachowanie KPCH, jest w Chinach głównym nurtem. Dysydenci i ci, których Partia nie lubi, tacy jak praktykujący Falun Gong i Ujgurowie, są celem dla ich organów. Szokujące jest to, że zatrzymani praktykujący Falun Gong uniknęliby śmierci, gdyby mieli słabe zdrowie.

  Trybunał dla Chin, powołany przez Międzynarodową Koalicję na rzecz Zakończenia Nadużyć Transplantacyjnych w Chinach (ETAC) wydał w czerwcu 2019 roku werdykt. W wyroku końcowym brytyjski prawnik Sir Geoffrey Nice mówił o zbrodni dokonywanej przez KPCh. „Przymusowe pobieranie organów było popełniane od lat w całych Chinach i na znaczną skalę, a praktykujący Falun Gong byli jednym – i prawdopodobnie głównym – źródłem dostarczania organów" – napisał w wyroku.

  14 grudnia 2022 roku, Kanada uchwaliła ustawę Bill S-223, która tworzy nowe ustawodawstwo w związku z handlem ludzkimi organami. Zmienia również ustawę o imigracji i ochronie uchodźców, aby zapewnić, że stały rezydent lub obywatel innego kraju nie będzie wpuszczany do Kanady, jeśli popełni przestępstwo handlu organami ludzkimi. Podobnie Izrael, Tajwan, Włochy i Hiszpania również zakazały turystyki organowej.

 2. Sztywny niby bonusie kiedy wyjasnisz ze jako niby git, ,,bo grypsowales zeby sluchaczy nie stracić " podpisales ze korytarze będziesz sprzątać zeby grupy w gradach nie zamkneli. Tzw.afera miotła haha frajerzy sztywniejsi jak ty A teraz jaki ty kozak

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker