Polski Hip Hop

QMPLE ft. Kombii – POKOLENIE ale to QMPLE

QMPLE ft. Kombii – POKOLENIE ale to QMPLE

Zamów ALBUM ,,QMPLE”:
➡️https://queshop.pl/qmple

Miło nam poinformować, że album ,,QMPLE” sprzedał się w ilości przekraczającej 15 000 egzemplarzy, tym samym zdobywając status ZŁOTEJ PŁYTY. Dziękujemy Wam za Wasze wsparcie podczas realizacji całego projektu. Jesteście niezastąpieni. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy teledysk z udziałem legendarnego i ważnego dla polskiej muzyki zespołu Kombii.

QMPLE to wspólny album wybranych artystów z QueQuality, który powstał spontanicznie w czasie kilku wyjazdów raperów w różnych miejscach w kraju.

Shot: Moher
Edit: Moher
Dodatkowe ujęcia: Michał Wolniak

Specjalne podziękowania dla Jacka Jastrowicza z Music Art oraz Kuby Kaczmarka z Universal Music Polska.

Title: POKOLENIE ale to QMPLE
Artist: Kombii, Bober, Przyłu, Szymi Szyms, Filipek, Gibbs, OsaKa
Music: 4Money
Mix/master: 4Money
Video: .moher videos
Album: QMPLE
Label: QueQuality
ISRC: PLV402201501
©℗2022 QueQuality

#qmple

Odsłon:160722 Like: 18894 Dislike:

Materiał Video Od: QueQuality

Gibbs,QueQuality,QQ,nowości,nowość,Qmple,2022,zdobył ten świat,ballada,Szymi Szyms,OsaKa,Oda do bucha,filipek,QMPLE,Każde pokolenie,ma własny c zas,każde pokolenie,chce zmienić świat,odejdzie w cień,a nasze nie,Kombii,Grzegorz Skawiński,pokolenie ale to qmple,pokolenie,chce wierzyć w coś


Źródło materiału by QueQuality
Data Utworzenia: 2022-11-25 12:53:33

Tags

Related Articles

47 Comments

  1. Miło nam poinformować, że album ,,QMPLE" sprzedał się w ilości przekraczającej 15 000 egzemplarzy, tym samym zdobywając status ZŁOTEJ PŁYTY. Dziękujemy Wam za Wasze wsparcie podczas realizacji całego projektu. Jesteście niezastąpieni. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy teledysk z udziałem legendarnego i ważnego dla polskiej muzyki zespołu Kombii.

    QMPLE to wspólny album wybranych artystów z QueQuality, który powstał spontanicznie w czasie kilku wyjazdów raperów w różnych miejscach w kraju.

  2. A kurwa dam łapkę. Za Kombii, za nagrywanie w kolektywie bo to zawsze fajne. Czekam aż zrobicie Niepokonanych od Perfectu albo Łatwopalnych od Rodowicz

  3. A mnie powiem Wam szczerze już to nudzi. Ciagle jakieś piosenki gdzie refren jest wyciągnięty z jakiegoś hitu sprzed lat. 😅 napiszcie chłopaki coś swojego tak od a do z to może będę słuchać.

  4. Bardzo dobry pomysł, żeby refren zaśpiewał Przyłu, a tylko na końcu symbolicznie Skawiński. Świetnie to wyszło.

  5. Ciary, ciary na całym ciele, Szanuje w opór, to co ostatnio robicie w QQ jest po prostu niesamowite, oby jak najdłużej, pozdrówki!

  6. Chciałbym zwrócić uwagę na jedna kwestie. W całym kawałku nie ma ani jednego przekleństwa co jest mega kozackie. Wydaje mi się (mogę się mylic) ze artyści ze względu na „starsze pokolenie” chcieli pokazać klasę.

  7. Ta piosenka była moją ulubioną by miałem mniej niż 10 lat. Dziś słucham jej w odświeżeniu mając ciary na całym ciele. Piękna robota

  8. 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker