Polski Hip Hop

Ol Dirty Boiler – FLP2 prod. Joskee

Ol Dirty Boiler – FLP2 prod. Joskee

TiW Music prezentuje pierwszy singiel z nadchodzącej płyty reprezentanta Zgorzelca – Ol Dirty Boilera !
„FLP 2” jest to drilowy utwór dedykowany świetej pamieci Wasowi i Albanowi – do zobaczenia po drugiej stronie przyjaciele!

Tekst: Ol Dirty Boiler
Muzyka: Joskee
Mix / Master: 3PM Studio Opole
Video: HK Fillmaker
Wydawnictwo: TiW Music
Dystrybucja: Mugo

#oldirtyboiler #flp2 #tiwmusic

Odsłon:18156 Like: 928 Dislike:

Materiał Video Od: TIW Music

Ol Dirty Boiler,FLP 2,ODB,drill,tiw,tiwmusic,Muzyka,joskee,rap,hip-hop,Zgorzelec,trap


Źródło materiału by TIW Music
Data Utworzenia: 2022-07-27 14:57:06

Tags

Powiązane artykuły

49 Komentarze

  1. Dobrze nakręcony klip ,dobre fury . Nawijka unskill jak dla mnie . Nie chodzi o tekst . Wjechał bit a ciar na plecach nie ma.
    Dobrzy raperzy nie potrzebują takiej otoczki tam skille robią robote klipy same sie bronią kunsztem .bojler sie wzioł od złej strony klip ,fury,bandama ,przykręcone tablice są ważne ale najważniejszy jest kunszt.
    Tutaj gdyby nie było tych aut myśle że oglądalność spadła by o jakieś 80-90% . Moje zdanie możecie sie z nim nie zgadzać. 😀pozdro

  2. Ropa ponad 6zł xd beka troche nawija o eM o AMG a zajebał hasło ropa ponad 6zł chopie zawsze lepiej niż Lpg ponad 3zł xd pzdr

  3. Jest sztos, Ci co nie żyją granicznym życiem, nie zrozumieją. Tylko prawilne chłopaki, co wiedzą co nieco o życiu i zarobiły coś swoimy rękoma poprą ten kawałek! Reszta to maminsynki, brak skillu? Chłopaku! Wyprowadź się od mamy z pokoju wtedy pogadamy!

  4. Kradniemy samochody i sprzedajemy kryształ no spoko ale po jakiego się tym faktem w internecie chwalić?

  5. Dodam jeszcze że po głębszej analizie tego tekstu wywnioskowałem że bojler sie sam na siebie rozpierdala w kawałku że nie bedzie za 3k robić i woli proceder czyli podsłuch to on juz ma za ten tekst 🤣. Jednak nie trudno sie domyślić że wszystko jest tutaj wymyślone a on nie jest gangusem tylko sie na niego kreuje .

  6. chujowe. zapowiedź murzyna na fb jest lepsza niż ten kawałek. smutno mi ze to na moim osiedlu kręciliście klip. pzdr tuptuś byku weź ich wypierdol xd

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker