Polski Hip Hop

Chada ft. HIFI Banda – Sześciogwiazdkowy Skurwiel

Chada ft. HIFI Banda – Sześciogwiazdkowy Skurwiel

http://www.facebook.com/tomasz.chada

Wytwórnia Step Records oraz warszawski raper Chada zapraszają na premierę teledysku „Sześciogwiazdkowy Skurwiel”, w którym gościnnie udzielili się Hades oraz Diox z HiFi Banda.

Za podkład w utworze odpowiada L Pro, a skrecze wyszły spod ręki DJ Perca. Zdjęcia zostały zrealizowane w Bydgoszczy przez ekipę Toczy Videos.

Utwór „Sześciogwiazdkowy Skurwiel” promuje trzeci album Chady, który ukaże się prawdopodobnie w 2012 roku. Zapraszamy do oglądania!

Odsłon:7335830 Like: 36606 Dislike: 5004

Materiał Video Od: Step Records

chada,wgw,diox,hades,hifi banda,proceder,sześciogwiazdkowy skurwiel,szesciogwiazdkowy skurwiel,****** skurwiel,had hades,step records,prosto,diss,beef,doniu,ascetoholix,oborniki wielkopolskie,warszawa,bydgoszcz,ttg racing,toczy videos,l pro,dj perc,fabula,fabuła,klip,hd


Źródło materiału by Step Records
Data Utworzenia: 2011-10-29 14:43:42

Tags

Related Articles

50 Comments

  1. To dlatego sie skacze przez okno ? Prawdziwe dzieci Diabla wytrzymuja a tak koncza pozezy co spiewaja a my pozostaniemy w cieniach.

  2. To jest dobry kawał bitu do wódy lub auta ale bliżej tekstowo tutaj do gangu albani takie puste obelgi. Z kolei odpowiedź Donia to uczta dla wprawnego słuchacza to z jego kawałka wgl się dowiedziałem dlaczego skąd i po co był ten beff przy okazji liryczny pocisk 😀

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker