Polski Hip Hop

Plac Zabaw – Kampania SS Prosto Kids

Plac Zabaw – Kampania SS Prosto Kids

Najnowszą kolekcję Prosto Kids nazwaliśmy Plac Zabaw. Nie bez przypadku, bo w tych ubraniach można bawić się całymi dniami.
Jedziemy do Lublina, ale takie miejsca są wszędzie. Znacie przecież analogowy klimat polskich osiedli. Można się tu snuć całymi dniami między rzędami bloków i eksplorować podwórkowe atrakcje. Wskakiwać na murki, zjeżdżać z barierki, bić wysokościowe rekordy huśtawek. Zamiast mp3 grają winyle, zamiast fify na plejaku piłka toczy się po trawie, zamiast klikania słychać gromkie dokazywanie. W kolorach dominuje to, z czym kojarzy się polskie lato. Błękit nieba, morska zieleń Bałtyku, helskie piaski. Są spodnie dresowe i coś na krótko.
Zajrzyjcie do świata Prosto Kids na https://prosto.com/prostokids

Credits:
Video: Szymon Gosławski
Zdjęcia: Gosia Turczyńska
Asystent: Zbyszek Szych
Dyrekcja artystyczna i stylizacje: Daria Biedrzycka
Makijaż & Włosy: Aga Wilk
Modele: Ada, Leo/MoonKids, Filip

Odsłon:3774 Like: 115 Dislike:

Materiał Video Od: ProstoTV

prosto,prosto kids,plac zabaw


Źródło materiału by ProstoTV
Data Utworzenia: 2022-05-16 14:46:48

Tags

Powiązane artykuły

22 Komentarze

  1. Szkoda że rapery starej daty nie mają odwagi by piętnować w swojej twórczości koronawirusowe manipulacje, polityków którzy dosłownie niszczą masz kraj, życie i zdrowie ludzi poprzez wmuszanie zastrzyku z ogólnie znanego preparatu, 200.000 nadmiarowych zgonów przez zamknięcie służby zdrowia, zapędy globalistów z Klausem Schwabbem na czele którzy wywołują sztuczny kryzys by przeprowadzić Wielki reset i wprowadzić NWO oraz CBDC i zrobić z ludzi niewolników, szmaty dziennikarskie które boją się mówić prawdy bo ważniejsza jest dla nich ciepła posadka i pieniądze….

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker