Polski Hip Hop

ŚLIWA – Utyłem W Styl Pt. 2 (Feat. DJ FIDEL KOSTRO)

ŚLIWA – Utyłem W Styl Pt. 2 (Feat. DJ FIDEL KOSTRO)

TUTAJ ZAMÓWISZ PREORDER ALBUMU “J.M.P.L.”

“Utyłem W Styl Pt. 2” to pierwszy singiel promujący czwartą solową płytę ŚLIWY zatytułowaną “J.M.P.L.” (Jedna Miłość Prawdziwym Ludziom). Za obrazek odpowiada Maciej Kubacki. Subskrybuj kanał ŚLIWA TV. JMPL!
PREMIERA ALBUMU: 16.06.2016

Produkcja: BULA
Tekst: ŚLIWA
Scratch’e: DJ FIDEL KOSTRO
Mix/mastering: SPECTRAL AUDIO RECORDS
Video: MACIEJ KUBACKI
Nagrano w MOSHPIT RECORDS

Facebook: https://www.facebook.com/ŚLIWA-1426062884284405/
Oficjalny sklep internetowy:

Odsłon:243424 Like: 2599 Dislike: 184

Materiał Video Od: ŚLIWA TV

#Śliwa,#SLW,Aspiratio,Crew,#Dj_Fidel_Kostro,AC,JMPL,Poznanskirap,ŚLIWA_Tv,RPS,Slums_Attack,Fisher,Hirass,Rap,HipHop,MK,Maciej_Kubacki,Spectral_Audio,Pełen_Etat,Ghetto_Champion,Chłopak_Z_Sąsiedztwa,EL-Paso,Moshpit,Sigma,Kubiszew,Gandi_Ganda,TTT


Źródło materiału by ŚLIWA TV
Data Utworzenia: 2016-02-15 19:39:36

Tags

Powiązane artykuły

43 Komentarze

  1. Brzmieniowo moim zdaniem odstaje. Bez hejtu kurwa, nie wiem o co zapierdala bo słaby mix rzuca mi się w uszy. Wokale nie współgrają. Lirycznie, technicznie spoko, a co z RPSE. ? Chyba nie jestem na czasie. Nie chcę się przypierdalać za wiele, piona.

  2. Gościu dopiero zacząłem poznawać twój rap ;o
    .. Ludzką naturą jest błądzić..
    ROZPIERDALASZ ŚLIWKA ! Propsyyyyy

  3. Za każdym razem jak tego słucham, tak rozkminiam. Jakim trzeba było być baranem, by nazywać cię xero peji.. I tak sobie myślę. Kurwa przecież te dzieciaki nigdy nie zaznały smaku prawdziwego rapu, zero klasyki.. Nuty o jebanych okularach, miejscach i sytuacjach wyssanych z palca. Jeśli reszta kawałków będzie w tym stylu, na ostro to płytka będzie moja.

  4. powiem tego czego nikt jeszcze Tobie nie powiedział. jest coraz lepiej. ogólnie jeszcze średnio. ale panie i panowie. śliwa ma 23 czy 24 lata. kurwa już niedługo nowa starzy gracze odejdą w lekkie zapomnienie i za stery ten hiphop będzie trzymał ŚLIWA. no bo przecież nie jakiś kurwa zbuku.

  5. Polski hip hop zatacza juz juz kolejne kolo mało artystów zostało na polskiej scenie którzy potrafią rapowac za ķazdy razem coś nowego i z prawdziwie przekazem

  6. Patryk , kocur. Chodź i tak do 'Pelen Etat' nie ma co porównywać , nagrywasz inaczej , inne masz podejście do życia , co przekłada się na bardziej dojrzałe teksty . ale ten kawałek rozpierala , i to konkretnie . ?

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker