Polski Hip Hop

Malolat – Kto wrocil na osiedle

Malolat – Kto wrocil na osiedle

KUP TE PLYTE ZA 10 ZL TU: http://prosto.pl/?l=en&m=sklep&w=muzykaszczegoly&wyk=14&typ=MP3&pro=79

Album: Prosto Mixtape 600V;
Artist: Malolat;
Title: Kto wrocil na osiedle;
Producer: Czarny HIFI;
Guitar: Agara Molska;
Lyrics: Malolat;
Scratch/cuts: DJ Kebs;
Directed by: Ludwik Lis / Styl Warszawski;
Editing: Artur Rej;
Set: KIVIE Team;
Label: Prosto;
File: Video;

Subscribe our ProstoTV channel
Subskrybuj nasz kanal ProstoTV

Odsłon:2201961 Like: 9288 Dislike: 216

Materiał Video Od: ProstoTV

Małolat,kto,wrócił,na,osiedle,prosto,mixtape,600V,styl,czarny,kebs,label,prostotv,rap,hiphop,hip,hop,straight,slavic,flavour,flavor,polish,polski,polska,warszawa,warszawski,warsaw


Źródło materiału by ProstoTV
Data Utworzenia: 2010-10-15 14:17:38

Tags

Powiązane artykuły

43 Komentarze

  1. no,i 1500000 odtworzen na yt,przyjmij ze kazdy odtworzyl to 15 razy.niech teraz te 100000 osób przesle mu jebane 1 zł.
    Kosztuje cie to coś?nie.uczciwie by było?Tak.masz ból dupy o kilka par schodzonych butów?kupiłes jedną płyte z udziałem małolata?strzelam w ciemno że nie.
    Nie pozdrawiam.

  2. Zajebiste,ale zastanawia mnie jedno,dlaczego w tak wielu klipach raperzy jak wstają z łóżka to robią sobie jajecznicę?.To 5 klip w którym to widzę.

  3. . . . coś wspomniałeś, że Małolat dostał zasłużoną kare ? Pomyśl, że nie masz na chleb i od dziś biegasz z towarem !  . . . 

  4. Takiego Małolata sie lubi i myślałem że nowa płyta taka będzie ale Małolat wolał ponawijać o tym że ma córkę żonę mieszkanie (serial Klan M jak Miłość)… Fajnie chłopaku że sie ustatkowałeś i ogarnąłeś ale pół płyty o tym to trochę za dużo… Wolałem słuchać Twoich kryminalno narkotykowych klimatów z Pałkarzami Dilerami itd…Czy kiedyś wróci taki Małolat sprzed lat z za czasów Żądła i Ajrona

  5. Trudne chwile przygotują zwykłych ludzi na nie zwykłe przeznaczenie.Kurwa przysięgam zrobię wszystko by być szczęśliwym.

  6. mulące to jakieś narzeka bo żyje jak większość społeczeństwa. jak mu zarobki z rapu nie odpowiadają to niech się ruszy kurwa do uczciwej roboty i szybko zmieni zdanie.

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker