Polski Hip Hop

Rover – Konfesjonał / Surrealizm

Rover – Konfesjonał / Surrealizm

Zamów album tutaj: http://goo.gl/bUAIxX . Rover na FB: https://www.facebook.com/RoverKielce

Z dniem dzisiejszym upublicznione zostało oficjalne info o dołączeniu Rovera w szeregi wytwórni Step Records. Z tej okazji artysta ma dla swoich słuchaczy niespodziankę w postaci teledysku zapowiadającego nowy album, który ukaże się na jesień.
Za bity w kawałkach „Konfesjonał” i „Surrealizm” odpowiada Sakier.
Oto co o klipie i zamieszaniu związanym ze Step Records „na gorąco” do powiedzenia ma sam zainteresowany: – Wiem, że wiele osób patrzy na rap scenę, trochę jak na NBA draft, zastanawiając się do jakiej drużyny, kto zostanie pozyskany, a kogo ten zaszczyt pominie. Czytałem Wasze komentarze o tym, gdzie powinienem, a gdzie nie powinienem się znaleźć. W związku z tym postanowiłem napisać kilka słów. W swoim życiu miałem bardzo ważne marzenie — by kiedyś, gdy już na to zapracuję zgłosiła się do mnie wytwórnia, w której mógłbym wydać płytę. Nie chciałem rozsyłać demówek, w wyobraźni zdarzało się kreować sytuację, że ktoś do mnie dzwoni i proponuje mi wydanie legala, a tym samym daje mi szansę na to bym mógł „szerzej” pokazać swoją twórczość.
Marzenia się spełniają, gdy muzyka broni się sama. Długo pracowałem w podziemiu na to, by garstka osób doceniła mój rap — bez pleców, koneksji, featów ze znanymi raperami. W końcu telefon zadzwonił i dostałem swoją szansę, by w pełni poświęcić muzyce swoje życie. Dziękuję tym, którzy są ze mną dla emocji, liryki i dźwięków.
Drugim singlem udowadniam, że w swojej muzycznej drodze żadnej z tych wartości nie zatraciłem — komentuje Rover.
Teledysk powstał dzięki wsparciu firmy Diamante Wear. Klip to dzieło ekipy Lech Films.

Title: Konfesjonał / Surrealizm ;
Artist: Rover ;
Album: TBA ;
Producer: Sakier ;
Violin: Olga Opalińska ;
Contrabass: Piotr Szmajdel ;
Studio: Przypał
Mix/mastering: Dawid “Anton” Antonkiewicz (https://www.facebook.com/dawid.antonkiewicz) ;
Lyrics: Rover ;
Label: Step Records ;
Video: Lech Films https://www.facebook.com/LechFilms ;

Odsłon:843936 Like: 9469 Dislike: 193

Materiał Video Od: Step Records

rower,konfesjonał,surrealizm,konfesionał,sakier,step records,skrzypce,zbuku,z.b.u.k.u,to więcej niż muzyka,high time,hucz,huczuhucz,rover


Źródło materiału by Step Records
Data Utworzenia: 2013-04-24 19:50:42

Tags

Powiązane artykuły

24 Komentarze

  1. ;# |
    też pamiętam jak chłopak stracił przez psa pół twarzy, chuj że katechetka miala go pod opieką, "chłopiec" z podstawówki rzucał w psa kamieniami.

  2. I was listening to a french musician who is called Rover (go check it out, he's a genius) when youtube gave me this rap, well i don't understand shit but this is some great stuff

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker