Polski Hip Hop

AK-47 – IRA 07/10 – SSG

AK-47 – IRA 07/10 – SSG

Subskrybuj kanał ★★★ http://www.youtube.com/subscribe_widget?p=smokestorygroup ★★★
SMOKE STORY GROUP, DISTRICTAREA SHOP
prezentuje kolejny klip AK-47 promujący ALBUM AK-47 “PIERWSZY DZIEŃ W PIEKLE”

Porzućcie wszelką nadzieję, Wy, którzy tu wchodzicie…
Album “Pierwszy dzień w piekle” jest kontynuacją albumu “Autopsja”, drugą częścią mojej twórczości bardzo mocno związanej z moim życiem.
“Pierwszy dzień w piekle” jest metaforycznym odbiciem mojego prawdziwego ja i nauką dla innych. Każdy ze słuchaczy powinien odebrać ten album na własny sposób. Pomysł, by nakręcić musical do całej płyty narodził się pierwszy w mojej głowie. Bazując na scenariuszu, który napisałem, zaczęły powstawać utwory. Muzyka, którą znajdziecie na tym albumie jest ciężka i melancholijna ale jest zupełnie czymś innym niż “Autopsja”.
Za podkłady muzyczne odpowiedzialny jest MSB, jak w przypadku “Autopsji”, dodatkowo zostały one urozmaicone przez kompozytora muzycznego Patryka Kumóra niesamowicie melancholijnymi ambientami. Na płycie znajduje się również utwór w całości skomponowany przez Patryka Kumóra bez udziału MSB. Realizacją albumu zajał się Tomasz Korczak z Red Yeti Studio.
Gości na płycie również nie zabraknie.
Pozwólcie wyobraźni by zabrała Was w nieznane…
AK-47
Kontakt MSB- .
Produkcja: “CZEBURASZKA” – .

Klip powstał dzięki
SMOKE STORY GROUP / SSG
.
www.smokestory.pl

DISTRICT AREA SHOP
.
www.districtarea.pl

Odsłon:437573 Like: 4743 Dislike: 134

Materiał Video Od: smokestorygroup

ak,ak47,gniew,ira,pierwszy,dzien,piekle,autopsja,ssg,smokestory,smokestorygroup,districtarea,rap,hiphop,musical,Poland (Country),new,video


Źródło materiału by smokestorygroup
Data Utworzenia: 2015-02-01 18:04:44

Tags

Powiązane artykuły

29 Komentarze

  1. Bezpośrednio nie jestem sługa jestem z Ojcem Dzieckiem Bożym nie potrzebuje Wiary Jestem Pewny istnienia Jego Twego i dobra w nas zamkniętego nic nie rodzi się z niczego

  2. Wieże WTC zostały wyburzone. W twoim filmie był pokazany urywek filmu z człowiekiem który wypada na skutek wybuchu jednego z wielu ładunków których celem było doszczętne zniszczenie tych oto wież.

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker