Polski Hip Hop

Zawa – Dźwięki syren / prod. Got Barss (Projekt StartPro)

Zawa – Dźwięki syren / prod. Got Barss (Projekt StartPro)

Prezentujemy pierwszy klip w projekcie StartPro!

Posłuchaj w cyfrze: https://startpro.lnk.to/dzwiekisyren

„Dźwięki syren” od Zawy to hip-hopowa refleksja opowiadająca o trudnych doświadczeniach i przeżyciach. Raper otwiera się i zdradza szczegóły trudnej przeszłości związanej z toksycznym miastem oraz kulturą blokowisk.

Teledysk został nakręcony w Olsztynie, w otoczeniu blokowiska. Smutek i trauma stanowią przeciwwagę dla refleksji i inspiracji, które przybrały bardzo dynamiczny charakter. „Dźwięki syren” to niełatwy utwór, który jednak daje do myślenia i stanowi nowy początek.

Zawa to pochodzący z Olsztyna 33-letni raper. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął od rapowania dla siebie i znajomych, a także freestylowania. Jak podkreśla – rap pomógł mu spojrzeć na życie z szerszej perspektywy, dlatego jego celem jest ciągła potrzeba zmian, aby skutecznie osiągać postawione sobie cele.

Chcesz być częścią projektu StartPro? Wyślij nam gotowy klip na maila startpro@stoprorap.pl

O projekcie StartPro:

Wydawnictwo StoproRap powołuje do życia nowy muzyczny projekt – StartPro. To inicjatywa skierowana głównie dla debiutujących, młodych artystów hip-hop, którzy szukają możliwości promocji i dystrybucji.

Sprawa jest prosta – zanim opublikujesz swój teledysk w sieci, wyślij go do nas. Jeśli się nam spodoba – dostaniesz pełne wsparcie promocyjne naszego labelu, łącznie z publikacją klipu na naszym kanale YT i dystrybucją singla we wszystkich dostępnych sklepach cyfrowych. Co ważne! – nie zablokujemy Ciebie żadnymi długoterminowymi umowami. Podpisujesz umowę licencyjną tylko na jeden utwór, bez żadnych ukrytych zapisów pierwszeństwa negocjacji. To będzie tylko Twój wybór czy po ewentualnym sukcesie singla będziesz chciał dalej z nami współpracować, czy może będziesz szukał innej drogi rozwoju swojej kariery. Każda umowa hostingowa będzie na tych samych warunkach finansowych – 50/50.

Tytuł: Dźwięki syren
Rap: Zawa
https://www.instagram.com/zawizi87/
https://www.facebook.com/zawaofficial
Muzyka: Got Barss
https://www.facebook.com/GotBarss
Video: Wojciech Czerniewicz
https://www.lalle.pl/
Mix/mastering: Got Barss
Producer: Remi
https://www.facebook.com/RemiMixMastering

https://www.facebook.com/akustikastudio/

StoproRap:
FB: https://tiny.pl/7rq3q
IG: https://www.instagram.com/stoprorap/
Twitter: https://twitter.com/stoprorap
Grupa Słuchacze StoproRap: https://tiny.pl/7rq3t
www.stoprorap.pl

#zawa #dźwiękisyren #startpro

Odsłon:5941 Like: 445 Dislike: 59

Materiał Video Od: StoproRap

2020,bloki,blokowisko,cieżkie doświadczenia,ciężkie przeżycia,dający do myślenia,dźwięki syren,inspirujący,inspirujący utwór,jak radzić sobie z traumą,kawałek hiphopowy,kultura blokowisk,miasto,muzyka hip hop,muzyka podziemia,niełatwy utwór,nowy początek,oldschool,polska muzyka,polski raper,rap,rap refleksja,rap w Polsce,refleksja,refleksyjny,refleksyjny utwór,smutek,start,start rap,to nie takie proste,trauma,zima,życie w bloku,Zawa,got barrs,Start Pro


Źródło materiału by StoproRap
Data Utworzenia: 2020-12-04 15:00:11

Tags

Related Articles

23 Comments

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker