Polski Hip Hop

TEDE – Jak Red (prod. młodyGrzech) / Ultradźwięki 2014

TEDE – Jak Red (prod. młodyGrzech) / Ultradźwięki 2014

DOWNLOAD FULL ALBUM http://bit.ly/ULTRADZWIEKI

Najnowsza produkcja młodegoGrzecha zatytułowana Ultradźwięki to zbiór nowoczesnych remiksów utworów Tede z płyty #kurt_rolson wydanej w 2014 nakładem Wielkie Joł. Oprócz tekstów znanych z tego albumu na płycie znajdują się premierowy utwór nagrany specjalnie na Ultradźwięki oraz nie publikowana dotąd zwrotka Tede w remiksie Tłek’a z gościnnym udziałem Abla ze Smagalaz.

Tytuł “Ultradźwięki” to nawiązanie do pierwszego producenckiego materiału młodegoGrzecha zatytułowanego “Przebiegi Piłokształtne”, który dołączony był do limitowanej edycji płyty Warszafski Deszcz “PraWFDepowiedziafszy” wydanej w 2011 roku.

http://www.wielkiejol.com/records/tede_and_mlodygrzech_-_ultradzwieki_76.html

ARTWORK PAN ZGRYWUS

http://www.facebook.com/TDFTEDE
http://www.facebook.com/mlodyGrzech
http://instagram.com/mlody_grzech

Odsłon:254823 Like: 2311 Dislike: 112

Materiał Video Od: TEDEWIZJA

hip hop,warszawa,polski hip-hop,polski hip hop,polski rap,polski hiphop,tdf,hiphop,polska,rap,warsaw,wielkie joł,tedewizja,tede,poland,wielkiejoł,hip-hop


Źródło materiału by TEDEWIZJA
Data Utworzenia: 2014-10-31 08:58:58

Tags

Powiązane artykuły

39 Komentarze

  1. Ogólnie dobry kawałek, tylko tedzik jakby niewyraźnie nawijał coś? Bit jest mistrzowski i to nie podlega dyskusji oczywiście.

  2. Czy raperzy z krajów kolonialnych czasami układają o tym jakieś utwory (bo Polska to kraj kolonialny do kwadratu czyli kapitalizm kompradorski, media agentura itd. ) ?

  3. 200 strzeliły po takim czasie ….. Ale to chyba wina tego, że trochę pominięta promocja tego kawałka, no i mogli klip nagrać specjalnie na ULTRADZWIEKI 😀

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker