Polski Hip Hop

PRODUK7 – "PANAMA RED" (prod. Lazy Rida)

PRODUK7 – "PANAMA RED" (prod. Lazy Rida)

#PRODUK7 #PANAMARED #MOTOCYKLE
Kawalek Panama Red opisany w trzech słowach to luz , duża dawka humoru i dobra zabawa.
Chcieliśmy aby utwór wywoływał uśmiech na twarzach słuchaczy i pozwalał chociaż na chwile oderwać się od szarości dnia codziennego i w naszym odczuciu świetnie się to udało!
Specjalne podziękowania należą się członkom klubu motocyklowego Shamrock Bikers którzy przyczynili się do powstania klipu – tworząc wyjątkowy klimat na jakim nam zależało !

Rap: Nexa/Kaszub
Produkcja: Lazy Rida Beats
Mix/Mastering: Grrracz
Video, montaż: WSK Videos
Realizacja nagrań: Kriz WSK

Odsłon:12437 Like: 845 Dislike: 52

Materiał Video Od: Major Specnaz

PRODUK7,panama,red


Źródło materiału by Major Specnaz
Data Utworzenia: 2021-10-06 12:20:07

Tags

Powiązane artykuły

40 Komentarze

  1. Jeśli kto kolwiek jest w stanie napisać ,,kozaczek dobry numer ,, to niech pierw chuja z ucha wyciągnie ,jak można takiego badziewia słuchać.
    Kazik pierwszy co nawija o tym ,jak sie klei to szkoda ,że wersy tak sie nie kleją jak te bletki w hazie a ten zgredzik z tylu co dopiero wyskoczyl niespełniony raper -PANAMA RED.
    ZMuszony czlowiek jest odsubować kanał ile mozna pozwaalc sobie na to by na pierwszej stronie takie cos wyskakiwalo.

  2. Czołówka przy 200kmh na lotnisku Wlkp2007 albo w niedzielę zawinąć się ciałem o drzewo na zakończenie sezonu a Moto całe na zawsze zostanie w pamięci co dzień od kilku lat jeżdżę całe DE,FR,GB,NL zjarany

  3. Kurwa ale lipa jednak oryginalnosci nie mozna odmowic. Jakiś nowy styl czy coś taki nie wiem jak to określić rap z wiejskiej remizy

  4. Musicie poćwiczyć skille bo u mnie na chacie koledzy najebani lepiej na free lecą .Serio słuchać się tego nie da chłopaki wogole w bit nie trafiają ,flow to jakaś porażka nie mówiąc o tekstach na poziomie gimbazy Elo.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker