Polski Hip Hop

Peja/Slums Attack – Smog (prod. Magiera)

Peja/Slums Attack – Smog (prod. Magiera)

Zamów preorder na: https://www.pejaslumsattack.com

Peja/Slums Attack – 2050 EP (prod. Magiera)

Wydawnictwo: RPS Enterteyment 2020
Dystrybucja: My Music

Najnowsze wydawnictwo Rycha i Magiery to zestaw luźno zarejestrowanych utworów będących swoistą kontynuacją blisko 20 letniej współpracy. EP-ka zawiera 7(8?) premierowych utworów z czego pierwszym promującym będzie Smog. W planach klip do utworu Taran, który stanowi kwintesencję nowinek duetu. Na krążku spora niespodzianka w postaci utworu Nowa Autobiografia oraz bardzo mocny kawałek zatutułowany Reakcja Łańcuchowa. Klasyczny HIP HOP to Wejście smoka i Moja gra (feat?).
Jako dodatek utwór W imię zasad (tylko w wersji deluxe z podpisami), która zostanie wydana w specjalnym boxie zawierającym dodatkowe cd, pocztówki, plakat i specjalną maskę:) Nakład wersji deluxe to 2020 sztuk. Wersja standard wystawiona do sprzedaży preorderowej to limit 3 tys sztuk. Wersja standard ukaże się w pudełku sbj i w swojej podstawowej wersji zawierać będzie 7 utworów.

2050 to swoisty Warm Up przed planowanym na jesień krążkiem o nazwie Black Album. Utwory z EP-ki ukażą się standardowo na platformie yt oraz w streamingu. Aby nie wyjść z formy artyści zdecydowali się nie przerywać współpracy po premierze G.O.A.T. czego konsekwencją jest mocny wjazd w pierwszy kwartał 2020. Zapnijcie pasy.

Odsłon:2233 Like: 483 Dislike: 2

Materiał Video Od: Pejaslumsattack

video, sharing, camera phone, video phone, free, upload


Źródło materiału by Pejaslumsattack
Data Utworzenia: 2020-02-14 12:56:54

Tags

Powiązane artykuły

39 Komentarze

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker