Polski Hip Hop

Peja/Slums Attack feat. Hans & Grizzlee – Jakieś pytania? (prod. Magiera)

Peja/Slums Attack feat. Hans & Grizzlee – Jakieś pytania? (prod. Magiera)

Przedstawiamy Wam pierwszy singiel promujący z nadchodzącego albumu G.O.A.T. – Jakieś pytania?, w którym gościnnie udzielił się Hans oraz Grizzlee. Album G.O.A.T. w całości wyprodukowany przez Magierę jak poprzednim przypadku (25_godzin) stanowi wypadkową pomysłów Rycha wsparta producenckim doświadczeniem tego pierwszego;) premiera płyty przewidziana jest na 21/09/19. Już dziś na www.pejaslumsattack.com start preorderu!

Odsłon:8285 Like: 1074 Dislike: 15

Materiał Video Od: Pejaslumsattack

Peja,Slums Attack,Slu,Rychu Peja,Magiera,G.O.A.T.,Jakieś pytania,Hio hop,Premiera


Źródło materiału by Pejaslumsattack
Data Utworzenia: 2019-07-21 15:58:54

Tags

Powiązane artykuły

41 Komentarze

 1. Dojrzały kawałek dla dojrzałego słuchacza, niezmiernie miło słyszeć Hansa, Grizzlee tez zrobił robotę refrenem, czekanko jak zawsze!

 2. To jest właśnie Rychu. Lata przemijają, ludzie się rodzą, umierają, a Rychu czy pije, czy nie pije ciągle rozpierdala i za to go cenie. Peja, Kękę, Paluch, Słoń to jest jakość. Wszyscy robią rap w wypośrodkowanym stylu tak aby i patologia się nie zraziła, że za pedalskie i żeby jakby to ując reszta się nie zrazila ze zbyt patologiczne. Bo np. TPS którego też cenie, ma jednak mimo wszystko przypiętą łatkę i jest zaszufladkowany. Peji się nie da zaszufladkować

 3. Mega kawałek.. Czekam na płytę jak kiedyś na każdy jeden kawałek na kasetach yo! rap. Ciary przechodzą a to znaczy że się podoba. Jest różnorodność płyt bitów tekstów i za każdym razem do mnie to trafia.

 4. Rychu jesteś niesamowity Jak ten most który będzie zdobił twój Nowy album znów kolejny Level wyżej fajni goście i rewelacyjny Magiera brak mi słów oczywiście zamawiam preorder że by nie było luki w moich zbiorach pozdro Panowie ?✌??

 5. Ile przez te lata raperów się przewinęło. A Rychu jak skala jak fundament ciągle w tym samym miejscu. A co najlepsze wspiera młodych i ciągle do przodu z muzyką której to nadaje nowy styl. Legenda za życia ???

 6. Wielki Peja na ktorym sie wychowalem, odnalazlem sie juz od dawno na jego muzyce, dzieki niemu i wielu tych raperow ktorzy uksztaltowali rozpoczynali piersze kroki w rapie zmusilo mnie do tego abym zaczal samemuc os pisac.

 7. Sztos w stylu starego Rycha, kozacki numer ! Mistrzostwo! malo tego Rychy jest bezkonkurencyjny

  klasyczny bit z lekkim nowym brzmieniem. Magiera sie postarał. Zamawiam płyte!

 8. Ja już nie mam żadnych pytań- jedynie ukłon w Twoją stronę i czekać na start preorderu
  "Przez całe życie to we mnie krąży ja lubię drążyć wciąż wchodzić w głąb, już nieraz zdarzyło mi się zwątpić czy aby dobry jest myśli front i chodź od lat jesteśmy dorośli spalamy mosty wylewamy krew, ja ciągle pytam się, ja ciągle pytam się…"

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker