Polski Hip Hop

Kajman ft. Kaczor_ Paluch – Dzieci (prod. Enwukade)

Kajman ft. Kaczor_ Paluch – Dzieci (prod. Enwukade)

SSG na Facebooku: http://www.facebook.com/SMOKESTORYGROUP.SSG

SMOKE STORY GROUP / SSG /CALIFORNIA SKATESHOP i STEP RECORDS prezentują
kolejny klip KAJMANA promujący jego album K2 gościnnie wystąpili: KACZOR i PALUCH
za produkcje bitu odpowiada ENWUKADE.
Za klip DIRTVIDEO
www.smokestory.pl
http://www.facebook.com/pages/SMOKESTORYGROUPSSGSMSTR/169161037617

Odsłon:93778 Like: 859 Dislike: 7

Materiał Video Od: smokestorygroup

kajman,dzieci,kaczor,paluch,smoke,story,group,step,records,chada,pih,Poland Polska Polski Warsaw


Źródło materiału by smokestorygroup
Data Utworzenia: 2012-02-17 08:17:08

Tags

Related Articles

36 Comments

 1. @Pionteczkaa
  Orliki to dla mnie czysta teoria. Owszem są, ale czy dostęp do nich jest taki łatwy? Lokalne kluby piłkarskie zajmują boiska, nawet te przy szkołach więc chłopaczki, którzy chcą pograć często muszą czekać po kilka godzin. Czasami zapisy są na półtora miesiąca do przodu… Gdyby organizowane były turnieje osiedlowe, dałoby to jakąś alternatywę dla piwka czy też co jest normą macha bucha, pozdro.

 2. @MakaveliFCI U mnie w mieście jest pare dobrych boisk i nie grają tam lokalne kluby, jest turniej osiedlowy założony przez ludzi którzy chcą grać w piłkę a nie przez urzędników, wystarczy tylko chcieć a mieszkam w 100 tyś. mieście, większe miasta na pewno mają większe zaplecze.

 3. Sama prawda + dobry bit = jestem rozjebany
  Cała prawda na ten temat, aż mi się przypomina wiele rzeczy.

 4. Nie rozumiem tych 3 osob co daly "Nie podoba mi sie". Tekst wyjebany w kosmos , wykonawcy dobrani idealnie, bit rozpierala!Teledysk Kocur! Jednym slowem Zajebiste!!!

 5. Te 3 łapki w dół to właśnie od tych bananowych dzieci o których nawinoł Paluch, wbiły przypadkiem na ten kawałek w YT i je to zabolało 🙂 Numer jest przekozacki , Pozdro dla wszystkich , którzy dobrze znają życie !

 6. Ciekawe ile ze sprzedaży płyty pójdzie na cele charytatywne. W końcu jeśli się na coś narzeka i ma możliwość pomóc to trzeba to zrobić. W przeciwnym wypadku to czysta hipokryzja.

 7. Niektórzy ludzie robią bardzo wiele dla dzieci, a co do państwa .. wiesz jeśli masz na myśli rząd, to ja też bym zostawił tutaj puste miejsce, lecz jeżeli mówimy o Państwie jako o Nas – Polakach (Pomijając nasz zakłamany rząd, który nas okrada oraz inne instytucje państwowe, które żerują na nas) To tak, jestem w stanie stwierdzić, że niektórzy z nas starają się zrobić coś dla tych dzieci, a wszystko leży teraz w rękach tych, którzy wchodzą w dorosłe życie i zaczynają coś znaczyć w tym kraju…

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker