Polski Hip Hop

Kabe – TRAPSTAR (prod. Opiat) (Official Music Video)

Kabe – TRAPSTAR (prod. Opiat) (Official Music Video)

ZAMÓW ALBUM W WERSJI PREORDER
➡️ http://ksiegadzungli.pl
SPRAWDŹ SINGIEL W CYFRZE:
➡️https://Kabe.bfan.link/TRAPSTAR

Nadszedł czas na Księgę Dżungli, czyli czwarty album spod rąk Kabe i Opiata wieńczący sagę rozpoczętą w 2020 roku. Albinos, Mowgli, King Kong, Księga Dżungli. Koncepcyjny projekt, który klamrą zamyka pewien okres w życiu artystów.

Kabe i Opiat wracają do swoich korzeni nagrywając surowy bezkompromisowy materiał. Wszystkie teledyski do „Księgi Dżungli” zostały zrealizowane w Paryżu, w mieście w którym Kabe spędził część swoich młodzieńczych lat.

Premiera albumu zaplanowana jest na 27 października 2023 roku.

Kabe na Instagramie ➡️ https://www.instagram.com/kabe.gcbw/
Kabe na Facebook ➡️ https://www.facebook.com/kabe.gcbw/

Opiat na Instagramie ➡️ https://www.instagram.com/opiat.gcbw/
Opiat na Facebook ➡️ https://facebook.com/opiat.gcbw

Booking Kabe
+48 602 58 96 87
piotr@quequality.pl

Title: TRAPSTAR
Artist: Kabe
Music: Opiat
Mix/master: Pazzy
Album: Księga Dżungli
Label: QueQuality
Video: AKTV.13
ISRC: PLV402301727
©℗ 2023 QueQuality

Odsłon:167080 Like: 12120 Dislike:

Materiał Video Od: QueQuality

Kabe,Opiat,King Kong,QueQuality,nowości,polski,rap,hip-hop,muzyka,Księga Dżungli,23,otwarty dach,mowgli,nad ranem,AMIRI,TRAPSTAR


Źródło materiału by QueQuality
Data Utworzenia: 2023-10-26 14:56:20

Tags

Related Articles

21 Comments

 1. Mężczyzna najprawdopodobniej pada ofiarą wymuszonej grabieży organów

  Yu Han opowiedziała historię swojego ojca

  Yu Han, która mieszka obecnie w Stanach Zjednoczonych, opowiedziała o tym, co stało się z jej ojcem. Pan Han Junqing był mieszkańcem dzielnicy Fangshan w Pekinie. Kiedyś cierpiał na choroby serca i wysokie ciśnienie krwi, a obie jego nogi przez cały rok miały ropne wybroczyny. Niedługo po rozpoczęciu praktykowania Falun Gong, jego stan zdrowia znacznie się poprawił. Ponadto, zniknęły jego złe nawyki, takie jak palenie, alkoholizm i złe humory.

  W marcu 2004 roku pan Han został aresztowany i przetrzymywany w areszcie Fangshan, gdzie został ciężko pobity przez ponad dziesięciu funkcjonariuszy. Zmarł niecałe trzy miesiące później, a jego ciało zostało natychmiast poddane kremacji.

  „Widziałam jego ciało zanim został poddany kremacji. Był strasznie chudy i posiniaczony, a od gardła miał rozcięcie aż do tułowia”- wspominała jego córka. „W okolicy brzucha, pod skórą zszytą grubą czarną nicią, dało się wyczuć twardy blok lodu”.

  Policja powiedziała, że zmarł na atak serca, ale Yu Han wiedziała, że to nieprawda, ponieważ jej ojciec był zawsze zdrowy. „Dopiero trzy lata później dowiedziałam się prawdy – dziesiątki tysięcy więźniów sumienia, takich jak mój ojciec, zostało zabitych dla ich narządów. Tej nocy godzinami płakałam, aż zemdlałam…” – dodała. Dlatego ma nadzieję, że uda się powstrzymać to okrucieństwo, aby inne rodziny nie musiały tak żałośnie cierpieć jak ona.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker