Polski Hip Hop

Halo – PRAWDZIWI PATRIOCI // Prod. Wizier.

Halo – PRAWDZIWI PATRIOCI // Prod. Wizier.

Ciemna Strefa prezentuję kolejny numer rapera HALO. Utwór podkreśla heroizm i poświęcenie polaków podczas II Wojny Światowej. Za mix/mastering odpowiedzialny jest BeDone. Produkcją bitu zajął się Wizier.

Subskrybuj kanał CiemnaStrefa, aby być na bieżąco z nowościami !!!

Miłego odbioru życzy CS !!!

Odsłon:20873 Like: 1381 Dislike: 20

Materiał Video Od: CiemnaStrefa

halo,prawdziwi patrioci,cs,ciemna strefa,wizier,hiphop,rap,wojna,muzyka,twm,czerwin,łapa,atr,mf,miejskie fascynacje


Źródło materiału by CiemnaStrefa
Data Utworzenia: 2018-08-26 20:32:22

Tags

Powiązane artykuły

46 Komentarze

  1. Moim zdaniem kawałki takie są romantyczne ale nie do końca realistyczne .Mało komu w głowie były ideały w czasach pustych żołądków(to fizyczny aspekt).A ciągłe poczucie zagrożenia za okupacji .w ludziach wytworzyło psychozę strachu .plus żądze odwetu by nie oszaleć.(to psychologiczny aspekt) .Więc te dwa czynniki bardziej.Ogólnie Czasy się zmieniają ale ludzie nie.Tak samo reagują.Poza tym świat nie dzieli się na czarne i białe.Polska nie stworzyła sama wszystkich wynalazków.A zachwyt nad ofiarami zamierzchłych głupich wojen i politycznych błędów jest młodzieńczy.Może czas śledzić nowoczesność? Ilu ludzi z tego kraju przykładowo jest zdolnymi naukowcami? Ale np nie mogą przysłużyć się ludzkości.bo by farmaceutyczny monopol zburzyli?.

  2. Chwała powstańcom! Chwała Polakom walczącym za naszą kulturę, naród, religię, i rodzin. Jak mogę opuścić Polskę, jak ONI nas nigdy nie opuścili? Jak nigdy się nie poddali? Przyjechałem tu ze stanów, i już nigdy tam nie wrócę. Wierzę w to, że kiedyś te socjalistyczne marionetki które, rządzą naszym krajem upadną a powstanie silna, nacjonalistyczna Polska.

    Tylko my możemy się do tego przyczynić!

  3. Cześć i Chwała bohaterom szkoda że ich trud i życie poszły na marne teraz w grobach się przewracają jak widzą te wszystkie kurwy pełniące władzę nad Polską

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker