Newsy Z Fejsa

Flexxip – BLOKI (prod. Fonaibeatz)

Flexxip – BLOKI (prod. Fonaibeatz)

Informacja Od:
Źródło by Ten Typ Mes

Data Utworzenia: 2019-08-26 13:23:33


„Kiedy dowiedzą się, jaki mamy rap,
Kiedy wyczają, to jaki mamy styl,
Pff.. fame mma 2002,
Nie kumali muzyki? Wtedy ktoś cię bił.”

Nasz numer „Bloki” – jako niespodzianka i zapowiedź zbliżającej się trasy z Blefem!

Tags

Related Articles

41 Comments

  1. Mega dobre, brakuje mi ostatnio takich trackow na luzie, zeby potupac noga. No i ten typek goblin jakis co tanczy jakby wyssal cala energie swiata. Lezy mi bardzo.

  2. Ałć uwielbiam to humorystyczne podejście do naszej polskiej rzeczywistości! Jak zwykle w punkt. Mesiwo zawsze kąśliwe z klasą podsumuje a w dodatku witki same chodzą do tego bitu ?? Uprasza się o nie omijanie Lublina w trasie bo muszę coś pohasać pod ten numer! Tylko boli, że nie wpadłam na to by w komentarzu wspomnieć o klatkowych gwardzistach ??

  3. Zabrakło tylko żeby Mes 3 szesnastki położył na bicie bo zawsze przy takich luźnych zwrotkach mam wrażenie że Mes to skleja w 10 minut paląc i popijając poranną kawę na totalnej wyjebce a i tak potem zjada współrapujących na danym bicie.

  4. Flow trochę jak w Loveyourlife (który jest kozak), tylko bicik bardziej w stronę techniawki, która będzie robiła robotę na koncercie. Zatwierdzam. ?

  5. Mam wrażenie, że ostatnio co raz częściej nawijasz niewyraźnie, mimo bardzo dobrej dykcji. Numerów El Ej pt. 2 czy Znaczki musialem odsłuchać kilka razy w skupieniu żeby zrozumieć poszczególne słowa. Jakaś inspiracja mumble rapem czy po prostu potrzeba zabawy formą?

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker