Polski Hip Hop

donGURALesko – 451° Fahrenheita (prod. Lanek) MASH-UP (By Filip Wendland)

donGURALesko – 451° Fahrenheita (prod. Lanek) MASH-UP (By Filip Wendland)

Więcej klipów z płyty Magnum Ignotum (preludium): https://www.youtube.com/playlist?list=PLQ1rp4QPe5ebMZ8GADx7OrhE6K_GjCPbm

Zamów album MAGNUM IGNOTUM (preludium) już dziś na http://donguralesko.pl/go/magnumignotum

1.02.2015 spłonęła biblioteka Moskiewskiej Akademii Nauk. To symboliczne wydarzenie stało się bezpośrednią inspiracją dla piątego singla z nadchodzącej płyty donGURALesko MAGNUM IGNOTUM (preludium).

„451° Fahrenheita” to również tytuł książki Ray’a Bradbury’ego w której strażacy, zamiast gasić pożary wzniecają je. Książkami. Literatury tu zresztą więcej.

Artysta: donGURALesko
Tytuł: 451° Fahrenheita
Album: Magnum Ignotum (preludium)
Produkcja: Lanek
Mash-up video: FIlip Wendland (Smoła Studio)

Partnerem teledysku jest sklep ODZIEJSIE.PL

Najnowszy, siódmy już, solowy album donGURALesko „MAGNUM IGNOTUM (preludium)” mnoży pytania unikając oczywistych odpowiedzi. Literatura, malarstwo, film czy teatr spotykają się we wspólnej przestrzeni tworząc tajemniczy konglomerat. MAGNUM IGNOTUM, po łacinie WIELKA NIEWIADOMA, może symbolizować chęć wyjścia poza to co znane i bezpieczne. Świat jako tajemnica.

Za warstwę muzyczną płyty odpowiada czołówka nowej fali polskiej muzyki rapowej (Ceha, Lanek, 2DK, Amatowsky, Świerzba, Młody/Heavy Mental) oraz dobrze już znani wyjadacze (The Returners, SoDrumatic, Tasty Beatz). Na gramofonach żywe legendy polskiego djingu – Dj Kostek i Dj Chwiał (The Returners).

01. Maya (prod. Tasty Beatz)
02. Brudny Algorytm (prod. Ceha)
03. Umarli i Poeci (prod. 2DK)
04. Na Plaży w Pourville (prod. Świerzba)
05. Mandala (prod. The Returners)
06. Gra Szklanych Paciorków (prod. Ceha)
07. Żyli wśród róż (prod. Młody/Heavy Mental)
08. Apartament (prod. Amatowsky)
09. Raskolnikov (prod. The Returners)
10. 451’C Farenheita (prod. Lanek)
11. Za Legalizacjom (prod. SoDrumatic)
12. Ikar feat. Małpa (prod. The Returners)
13. Reflektory (prod. The Returners)
14. Na Hali (prod. The Returners)

Aby być na bieżąco śledź Dziadziora na facebook.com/djdziadzior i instagram.com/djdziadzior.

Odsłon:3163797 Like: 20550 Dislike: 588

Materiał Video Od: donGURALesko

donguralesko,gural,djdziadzior,dziadzior,dziadziortv,szpadyzor,records,donGURALesko – 451° Farenheita (prod . Lanek),451° Farenheita,Lanek,Lanek co za bit,ray brandbury,aldonushuxley,george orwell,francisco goya,magnum ignotum,magnum ignotum preludium,putin,rosja,ukraina,451° Fahrenheita,Fahrenheit,Fahrenheit 451 (Book)


Źródło materiału by donGURALesko
Data Utworzenia: 2015-11-10 17:18:59

Tags

Powiązane artykuły

27 Komentarze

  1. Słucham tej nuty codziennie , i każdego dnia mam nad tym inne rozmyślenia, które i tak dążą w jednym kierunku. Że wszystko opiera sie na kasie i tym że ludzkie życie jest mniej warte niż kawałek jebanego papieru. Zakłamanie w ksiażkach szerzone od czasu II wojny światowej , szkoły gdzie prane są mózgi. Palenie tych książek z jednej strony jest czymś pozytywnym bo palimy zakłamanie podawane nam na tacy, i tak naprawde nie doszukujemy się prawdy, bo tak naprawde będzie gorsza niż sprzedawana i nażucana nam doktryna. Większość ludzi woli kłamstwo, i na dodatek je akceptuje, bo jest to dużo łatwiejsza droga. A do Ciebie gural, naprawde widać że te teksty nie biorą się z powietrza jesteś gość inteligentny i oczytany

  2. światowe korporacje nakręcające konsumpcjonizm, rządy i organizacje które chcą mieć wszystkich i wszystko pod kontrolą, iluzja wolności a tak na prawdę wszechobecna kontrola, niepokoje społeczne i napięcia polityce, militarne konflikty, do tego wydzieranie z trzewi ziemi wszystkiego co tylko da się sprzedać, pogarda dla innych gatunków: to nie wróży dobrze naszej cywilizacji, chyba trzeba się z tym pogodzić że ludzkość, o ile się nie opamięta to marnie skończy. i to chyba jest ostatni dzwonek

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker