About author

donGURALesko – 20 feat. Timothy Snyder (prod. i skrecze: The Returners) | LATAJĄCE RYBY

donGURALesko – 20 feat. Timothy Snyder (prod. i skrecze: The Returners) | LATAJĄCE RYBY


Zamów preorder albumu LATAJĄCE RYBY na http://donguralesko.pl/latajaceryby

Słuchaj utworu „20” w serwisach streamingowych –
http://donguralesko.pl/20

Więcej teledysków: https://www.youtube.com/watch?v=5-Pyr_Xg91U&list=PLQ1rp4QPe5eZ5Od6VWbAQtrGhSDA3ftNJ

ANI SŁOWA BEZ NAS! Utwór, teledysk, koncert, audiobook – wszystko na podstawie książki „O tyranii. Dwadzieścia lekcji z XX wieku”. Raper donGURALesko i profesor Timothy Snyder mówią wspólnym głosem: „nie bądź posłuszny z góry”, „nie becz tak, jak inne owce”, „bierz świat w swoje ręce” i przypominają o konieczności udziału w absolutnie każdych wyborach.

donGURALesko rapuje 20 lekcji Snydera – UTWÓR „20” powstał na podstawie książki, w której historyk charakteryzuje początki ustrojów totalitarnych, ich genezę i towarzyszące im nastroje społeczne. Towarzyszy mu teledysk, w którym – obok donGURALesko – występuje również profesor Snyder. Utwór znajdzie się na najnowszej płycie rapera „Latające ryby”.

Latające Ryby to 10 studyjny, solowy album donGURALesko. Po gorąco przyjętym, zwariowanym mixtapie “MIŁOŚĆ, SZMARAGD i KROKODYL” nadeszła pora nieco poważniejsze treści. Realizm magiczny miesza się z socjologią, sen z jawą, a nauka z metafizyką. Za produkcję muzyki odpowiada czołówka polskich producentów: White House, The Returners, Ceha/CCT oraz reprezentanci nowej szkoły: Tailor Cut, KillyrGod oraz James Wantana. Album jest swoistą kontynuacją myśli z poprzednich albumów Magnum Ignotum: Preludium oraz Dom Otwartych Drzwi, zamykając tym samym pewien etap w twórczości DGE.

Autorką projektu okładki albumu „LATAJĄCE RYBY” jest Marta Ludwiszewska (www.martiszu.com), artystkę wizualną, graficzkę, ilustratorkę, związaną z Pracownią N22, pomysłodawczynię Pogotowia Graficznego, oraz współorganizatorkę cyklicznych warszawskich imprez Full Moon Party.

Na www.donguralesko.pl można zamówić album w jednym z preorderowych pakietów. Od wersji limitowanej płyty, przez wydanie z okładkową koszulką, po ściśle limitowany pakiet (wyprzedany) z numerowanym, podpisanym, autorskim printem okładkowej grafiki. Dostępny jest też szereg pakietów limitowanej wersji płyty oraz innych albumów donGURALesko, w tym pakiet z wszystkim albumami DGE. Wszystkie pakiety preorderowe są poszerzone o drugi krążek z instumentalami z płyty. Do każdego zamówienia powyżej 150 PLN dołączamy SHPADY PINS.

Zamów album już teraz na http://donguralesko.pl/latajaceryby

Autor tekstu: Piotr „donGURALesko” Górny
Autor muzyki: Michał „Chwiał” Chwiałkowski, „Michał „Little” Harmaciński
ISRC: PLH511200654
Video: makemake, Festiwal Malta, Bękarty

https://www.instagram.com/anislowabeznas

https://www.facebook.com/djdziadzior
https://www.instagram.com/djdziadzior

https://www.facebook.com/thereturnershiphop/
https://www.instagram.com/returnersi

https://www.facebook.com/maltafestivalpoznan
https://www.instagram.com/maltafestivalpoznan/

https://www.facebook.com/makemake6000/
https://www.instagram.com/makemake6000

INFO KONCERTOWE:
mail: [email protected]
tel: 692455290

Odsłon:0 Like: 42 Dislike: 1

Materiał Video Od: donGURALesko

donguralesko,gural,djdziadzior,dziadzior,dziadziortv,szpadyzor,records,20,ani słowa bez nas,Timothy Snyder,Festiwal Malta,Wolność,Tyrania,O tyranii,latające ryby,shpady,teledysk,klip,videoclip,the returners,chwiał,dj chwiał,little


Źródło materiału by donGURALesko
Data Utworzenia: 2019-05-14 10:22:17

1 Comments

Comments are closed.