Polski Hip Hop

DGE – Mutombo (prod. James Wantana) [MIEJSKIE PTAKI]

DGE – Mutombo (prod. James Wantana) [MIEJSKIE PTAKI]

Zamów album: https://bit.ly/miejskieptaki
Słuchaj albumu: https://bit.ly/miejskieptakidigital

FINGER WAG – czyli znak firmowy legendy koszykówki DIKEMBE MUTOMBO to throwback z czasów kiedy oglądałem HEJ HEJ TU NBA na dwójce (świetnie komentował m.in. niezapomniany Szaranowicz), a potem do wieczora rzezałem akcje pod koszem na ulicy.

Już wtedy rapowałem, że „blokuje sk***ieli, jak Dikembe Mutombo”…

MIEJSKIE PTAKI to powrót do korzeni rapu w najlepszym wydaniu. Ponad godzina solidnej muzyki, która zaskakuje zarówno swoim brzmieniem, jak i zawartością tekstową. Ciekawi goście na mikrofonie, stara gwardia producentów, oraz zupełnie nowe twarze.

Brzmienia rodem z lat 90-tych sąsiadują tu z nowoczesnymi produkcjami. Patenty liryczne, od znanych już u DGE ciągów całych zwrotek na jeden rym po zaskakujące rozwiązania formalne.
Nowa prostota. Rapowe mięso, które przywraca autentyczność i szczerość gatunku. Można śmiało powiedzieć, że jest to najbardziej truecorowy album DGE od czasów “EL POLAKO”.

Autor tekstu: DGE
Autor muzyki: James Wantana
Animacja: Narcyza Production (@mateopoznan x @ma_ryjka)
ISRC: PLC062409717

https://www.facebook.com/djdziadzior/
https://www.instagram.com/djdziadzior/

#DGE #MUTOMBO #MIEJSKIEPTAKI

Odsłon:23423 Like: 1340 Dislike:

Materiał Video Od: donGURALesko DGE

donguralesko,gural,djdziadzior,dziadzior,dziadziortv,nba,mutombo,DIKEMBE MUTOMBO,finger wag,miejskie ptaki,co ty pierdolisz gural?


Źródło materiału by donGURALesko DGE
Data Utworzenia: 2024-06-14 13:12:43

Tags

Related Articles

33 Comments

  1. Cieżko windázgury naduł do g9ry ale nikomu niebędzie si3 chciało po ziemniaka schylić wszyscy ⅘proste a jak se zasadzisz tak se zeźlesz

  2. Bo ja szybciej niż finger ojej nie wiadomo co tam se pierdolę Bolesława wole avangarde to ja pierdolę jak pitos ja cię pierdolę studiowałem nic w starej nowej szkole bo dla nas bloki już są za małe pieniądze wolę o ja cię pierdolę😅😅

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker