Polski Hip Hop

DELTO – Koran Bragovic prod. Puzon (Projekt StartPro)

DELTO – Koran Bragovic prod. Puzon (Projekt StartPro)

Przedstawiamy czwarty klip w ramach projektu StartPro.

Posłuchaj w cyfrze: https://startpro.lnk.to/koranbragovic

„Koran Bragovic” to utwór, w którym nie brakuje technicznych rozkmin, punchy i metafor. Kawałek Delto jest popisem ponadprzeciętnych możliwości rapowania, a to wszystko zabarwione jest o wschodni folklor z sarkastycznym nawiązaniem do kompozytora Gorana Bregovicia.

Klip, jak i cały projekt został zrealizowany w Edynburgu, gdzie artysta mieszka od 5 lat. Jako raper stawia na treść, technikę, skill, zabawę flow, oryginalność i charyzmę.
W czasach kiedy ceniona jest prostota kosztem umiejętności wciąż można znaleźć takie numery jak ten, gdzie nadmiar nie sprawia chaosu, a nadaje odpowiednie uderzenie i ton całości. – mówi o „Koranie Bragovicu” Delto, który również tym utworem promuje swój solowy album pt: „RAJZER”.

Delto to pochodzący z Biskupic Lubelskich 27-letni raper. Muzyką zajmuje się od 12 lat, a w przeszłości brał udział w kilku bitwach freestylowych, podczas których skrupulatnie dopracowywał warsztat. Mieszkając w UK zdobył niemały bagaż doświadczeń świetnie odnajdując się brzmieniowo w nowoczesnym trapowym klimacie. Często zahacza o takie style jak np. GRIME. Cechuje go nieprzewidywalność, wszechstronność i szczerość.

Chcesz być częścią projektu StartPro? Wyślij nam gotowy klip na maila startpro@stoprorap.pl

O projekcie StartPro:

Wydawnictwo StoproRap powołuje do życia nowy muzyczny projekt – StartPro. To inicjatywa skierowana głównie dla debiutujących, młodych artystów hip-hop, którzy szukają możliwości promocji i dystrybucji.

Sprawa jest prosta – zanim opublikujesz swój teledysk w sieci, wyślij go do nas. Jeśli się nam spodoba – dostaniesz pełne wsparcie promocyjne naszego labelu, łącznie z publikacją klipu na naszym kanale YT i dystrybucją singla we wszystkich dostępnych sklepach cyfrowych. Co ważne! – nie zablokujemy Ciebie żadnymi długoterminowymi umowami. Podpisujesz umowę licencyjną tylko na jeden utwór, bez żadnych ukrytych zapisów pierwszeństwa negocjacji. To będzie tylko Twój wybór czy po ewentualnym sukcesie singla będziesz chciał dalej z nami współpracować, czy może będziesz szukał innej drogi rozwoju swojej kariery. Każda umowa hostingowa będzie na tych samych warunkach finansowych – 50/50.

Rap: DELTO
FB: https://www.facebook.com/DeltoM4ksym4/
IG: https://www.instagram.com/delto__/

Muzyka: Puzon
FB: https://www.facebook.com/krzysztofpuzon.nowak
IG: https://www.instagram.com/puzonproduction/

Video: Cinema Chef
FB: https://www.facebook.com/CinemaChefUK/
IG: https://www.instagram.com/cinemachef_uk/

StoproRap:
FB: https://tiny.pl/7rq3q
IG: https://www.instagram.com/stoprorap/
Twitter: https://twitter.com/stoprorap
Grupa Słuchacze StoproRap: https://tiny.pl/7rq3t
www.stoprorap.pl

#delto #koranbragovic #startpro

Odsłon:7500 Like: 448 Dislike: 79

Materiał Video Od: StoproRap

[vid_tags]


Źródło materiału by StoproRap
Data Utworzenia: 2021-02-26 15:00:07

Tags

Related Articles

26 Comments

  1. DJ decks, kiedyś reprezentant rapu, dziś reprezentant hipsterki, a szkoda szczepić ryje. Anuluje suba i spierdalam stąd!!

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker