Newsy Z Fejsa

Ameryka Środkowa nie przestaje zaskakiwa…

Ameryka Środkowa nie przestaje zaskakiwa…

Informacja Od:
Źródło by Solar

Data Utworzenia: 2019-01-08 20:56:59

Ameryka Środkowa nie przestaje zaskakiwać. Widoki zwalają z nóg, jedzenie jest pyszne, infrastruktura egzotyczna, a ludzie szaleni.
Weźmy np takie Chiken Busy, czyli tutejszą hybrydę komunikacji miejskiej, podmiejskiej, krajowej i międzynarodowej, które okazały się jeżdżącym bazarem pełnym sprzedawców owoców, dziwnych medykamentów w jakiś sposób powiązanych z Jezusem i żebraków. Jeden z nich miał stomię z pęcherza, która zwisala mu wzdłuż nogi. Naturalnie smierdzialo od niego moczem. Zresztą dotykal pojemnikiem na niego Magde. Zanim rozpoczął pobieranie pieniędzy, wygłosił mowę z której nic nie rozumiałem, ale gdybym miał obstawiać strzelałbym, że albo kandyduje na radnego i agituje pasażerów, albo wygłasza ostateczne orędzie przed samobójczą detonacją. Sprawa wyjaśniła się gdy zaczął się obnażać, celem zaprezentowania rany pooperacyjnej przez cały korpus i wymachiwal jeszcze zapakowaną rurką służącą do transportu moczu z organizmu do worka. Użył przy tym jednego z 5 zwrotów które znam po hiszpańsku tj. "QUANTO QUESTA" (czyli "ile to kosztuje"), nie było wątpliwości że to żebrak. Trochę się uspokoilem, że za chwilę nie zginę i postanowiłem nagrodzić jego zaangażowanie 1 dolarem. Gdyby polscy żebracy byli równie zaangazownani i charyzmatyczni na pewno szło by im dużo lepiej. On po prostu wyczuł czasy, czasy znieczulicy. Każdy wie, ze dziś ludzie chętniej zapłacą za dobre show niż okażą współczucie.

Skoro jesteśmy przy temacie transportu, udało się również przejechać samochodem z tutejszą rodzinką. Oczywiście w bagażniku jak na SB Mafficzyka przystało ?

Tags

Powiązane artykuły

5 Komentarze

  1. Bardzo mi sie podobaja Twoje egzotyczn podroze, ciekawe historie tutaj przedstawiasz i powiem Ci ze zazdroszcze jak cholera!! Ja zwiedzilem dosc europy w zyciu, ale w tym roku zwiedzam Malesie i tez chce poczuc sie tak samo jak Ty, ich zycie i ich otoczenie a nie 5 gwiazdkowe hotele! Zazdroszcze i baw sie dobrze modelu 🙂

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker