Polski Hip Hop

12. Kacper – Samotność (Prod. DNA, Cuty: Dj Danek)

12. Kacper – Samotność (Prod. DNA, Cuty: Dj Danek)

KUP ALBUM:

Kacper HTA: http://www.facebook.com/KacperHta
Ganja Mafia: https://pl-pl.facebook.com/pages/Ganja-Mafia/198397096867845
Ghetto Wear: https://www.facebook.com/ghettowear1

Producent / Wydawca: Ganja Mafia Label

Jak sam artysta pisze, album „Gotowy Na Wszystko” jest jego najbardziej osobistą, spójną i dopracowaną płytą. Sam tytuł wskazuję nam, że tracki które znalazły się na LP pochodzą od dojrzałego mężczyzny, niosącego całkiem spory bagaż doświadczeń.

Docelowy tytuł GNW ma nie tylko symbolizować „gotowość” na najgorsze, chodzi raczej o pogodzenie się ze samym sobą – „gotowość” na lepsze życie, jak i godną śmierć, także ciężko stwierdzić czy album jest faktycznie negatywny czy może optymistyczny – jest czymś po środku.

Jeśli chodzi o warstwę muzyczną, dominują klasyczne brzmienia, jednak pojawia się również nutka świeżości/newschoolu wyraźnie objawiająca się w paru trackach. Za produkcje albumu w wielkim stopniu odpowiedzialny jest reprezentant GANJA MAFIA – PSR, który wyprodukował aż 7 instrumentali na ten krążek, ponadto Gibbs (GM), No Name Full of Fame, Milion Beats oraz DNA. Natomiast scratche/cuty już klasycznie od DJ’a Feel-X’a (Siła Z Pokoju/Kaliber 44) oraz DJ’a Danka (RPS Entertayment).

Title: Samotność
Artist: Kacper
Album: Gotowy Na Wszystko
Producer: DNA
Cuty: Dj Danek
Lyrics: Kacper
Mastering: Arek Namysłowski
Realizacja nagrania: SZPVRec STUDIO
Label: Ganja Mafia Label
____

Bądź na bieżąco, subskrybuj kanał YouTube: http://bit.ly/GanjaMafiaYT

Odsłon:1275924 Like: 11714 Dislike: 153

Materiał Video Od: KaliGanjaMafia

Kacper,GM,Ganja Mafia,Gotowy Na Wszystko,HTA,Hipotonia,Rap,Hip Hop,Kali,PSR,Gibbs,Street,Ulica,preorder,step records,DNA,Dj Danek,Cuty,Scratch,Skrecze,vinyl,Samotność,alone


Źródło materiału by KaliGanjaMafia
Data Utworzenia: 2014-06-06 11:59:11

Tags

Related Articles

44 Comments

  1. Kawałek mi się bardzo podoba, chociaż życie w samotności zrobiło zemnie silnego człowieka, i żyje bez niepotrzebnych uczuć takich jak miłość do kobiety zacytuję "ziom rzuciła Cię kobieta, to nie koniec więc nie pękaj"

  2. Ten który wrzucil mnie do gorszego worka nauczył mnie robic to samo z innymi. Tak powstała Samotność 🙂 pomiatanie ludźmi i takie tam.

  3. Ludzie którzy go hejtują to gimbusy które nie rozumieją tekstu… ogólnie naprawde progres ghetto sound < gotowy na wszystko

  4. Rapuję najlepsze teksty ale nie najlepiej Rapuję. Kminisz, brakuje mu czegoś, naprzykład mógłby głośniej rapować

  5. Od kilku lat słucham,gdy mam doła…Jesli dane jest Ci mordo mieć syna,albo córkę to wychowaj Go z szacunkiem a Jej nie traktuj jak Kurwa… :/ "MOTYWUJE W UJ…"

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker