Polski Hip Hop

05 .M1XTAPE – POCZUJ DYM DDK,INKG ,ŻARY JLB BIT.CZAHA

05 .M1XTAPE – POCZUJ DYM DDK,INKG ,ŻARY JLB BIT.CZAHA

Witamy wszystkich dobrych ludzi którzy czekali na ten materiał P56 label mixtape 01 właśnie wjeżdża na was odsłuch na wszystkie kwadraty które tego potrzebują bierzcie i słuchajcie mordeczki niech was to leczy i poprawia wam nastrój w każdym z spierdolonym dniu.. dziękujemy wszystkim mordeczko którzy za gościli na materiale.. za kozackie zwrotki.. producentom Za kozackie bity oraz tym którzy pomogli stworzyć ten M1XTAPE w całej okazałości.
P56 label tylko dla dobrych ludzi i tych co tego potrzebują AVE LABEL .ELO

Odsłon:87820 Like: 1862 Dislike: 31

Materiał Video Od: DUDEK P56. (OFICJALNY KANAŁ).

DDK,ŻARY,HG,HEMP GRU,POLSKI RAP,INKG,DUDEK,P56,LABEL,PROGRES,PROROK,2018,NOWOŚĆ,KLIP


Źródło materiału by DUDEK P56. (OFICJALNY KANAŁ).
Data Utworzenia: 2018-12-10 18:33:03

Tags

Powiązane artykuły

39 Komentarze

  1. Szyby leca z okien puść to w obiekt ?❣???Miej swój styl nie dla lamusów DILL???M1XTAPE dojdziesz po swoje nawet od zera prawdy łyk by sobą być ?????

  2. jak BomBa sami widzicie rozpierdol po całości czego się domagać to iniciator tych wejść i wyjść jest od groma Grom wojna po. cichu skrada się. booa gadka mocna ddk szkoła forma firma mix mam familia rozpierdolona głowa zdrowa ich gadka spiersolona chcą bym miał doła fikoła spierdalam za niebo pierdole co do okoła zgarnąć miliona wojna bitwa nie zakończona nocna jazda szypsza bryka bez prawka a jak śmigam nie widzita za predka jazda zacznij kurwa klaskać się bawta napisał wariat łajdak tak tak to składam popierdalam w najkach i chuj ze rok zpierdolony kmiont żołnierz kurwa ci powie że nie z tą dalej sam pod prąd bombowo mordo track trzeba nagrać. z głową nieksywa a liryka gust linijka gadka krzywa parzy jak pokrzywa znikam

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker