Polski Hip Hop

ŻAKU PPS #Hot16Challenge2

ŻAKU PPS #Hot16Challenge2

Trwa akcja charytatywna Beef z koronawirusem #hot16challenge dla Siepomaga.pl, zachęcamy do wpłat:
https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge
. Całą akcję można śledzić na stronie hot16challenge.network.

Hot16challenge is an initiative for rappers and singers. Idea of the action is to record one verse including 16 bars, publish it and then nominate four more artists who have 72 hours to reply. Main goal of Hot16challenge is to activate as many artists as possible and to mobilize firstly hip-hop industry, then hopefully whole music industry to help fight COVID-19 by music.
Hot16challenge participants and their fans as well can donate to link or any charity campaign in fight with coronavirus.

Six years ago, #hot16challenge went viral as an artist-to-artist movement. Now we’re launching a sequel, but with a charitable twist and going worldwide.

Official Site: http://hot16challenge.network

RAP : ŻAKU PPS
https://www.instagram.com/zaku022/

BIT : Kozyr&Mvrques

VIDEO : https://www.instagram.com/maksymilian_maks13

MIX/MASTER : WOWO
https://www.instagram.com/wowoproductions/

Odsłon:3460 Like: 341 Dislike: 7

Materiał Video Od: CiemnaStrefaŹródło materiału by CiemnaStrefa
Data Utworzenia: 2020-05-21 16:49:51

Tags

Powiązane artykuły

20 Komentarze

  1. Sytuacja wydarzyła sie w grudniu w 2017 zmarła mi mama przy mnie i siostrze w hospicjum i gdy podeszliśmy do drzwi które były zamknięte przez metalowy samozamykacz przedni ramieniowy te drzwi otworzyły się SAME wbrew prawom fizyki na oścież 90 stopni za zewnątrz. Drzwi nie miały prawa poruszyć się nawet 1 cm. Nie było przeciągu w hospicjum i jest nie możliwe aby drzwi miały awarie bo by stwarzały zagrożenie w miejscu publicznym. Samozamykacz w drzwiach był ustawiony na maks dlatego dziecko i osoba starszą nie otworzyła jej bo wymagało to użycia ogromnej siły fizycznej. Podobne drzwi z mechanizmem SAMOZAMYKACZ jest w aucie, klatki schodowe, kościoły, czasem urzędy. 3 minuty później podczas cofania auta czujnik parkowania dźwiękiem wskazywało przeszkodę a droga była pusta. Później spadł przedmiot ( kilka razy u 6 osób) a w dniu pogrzebu przewróciło się zdjęcie mamy gdy powiedziałem JEDZIEMY NA POGRZEB. Świadek siostra ojciec i dziewczyna oraz 5 innych osób. Wszystkich znaków było 8 , świadków 10 osób. Dodam że dużo osób mi odpisało że mieli podobne zjawiska po śmierci osoby bliskiej. Poczytaj w google ZNAKI OD ZMARLEGO Dla mnie najważniejsze znakiem były drzwi zablokowane przed samoistnym ruchem samozamykacz był ustawiony tak że drzwi wazyly przy pchnięciu 10 kg jak nie więcej. Były jeszcze inne znaki których nie byłem świadkiem oraz jeden znak u znajomych gdzie osób w pokoju było 7 osób dzień po śmierci mamy.

  2. Nie no, szacun za to, że jesteście "ludźmi" i staracie się pomóc niewinnemu człowiekowi. Jeszcze raz wielki szacun.💪💪💪

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker