Newsy Z Fejsa

Za nami pierwsze dwa koncerty z trasy Se…

Za nami pierwsze dwa koncerty z trasy Se…

Informacja Od:
Źródło by Grubson

Data Utworzenia: 2019-10-06 11:05:13

Za nami pierwsze dwa koncerty z trasy Sentymentalnie! Poznań, Łódź – dziękujemy Wam za Waszą obecność i wspaniałą energię!????
Novotel Poznan Centrum i ibis Lodz Centrum – dziękujemy za gościnę!??

Dzisiaj o 19:00 widzimy się w BCK – Bielskie Centrum Kultury Dom Muzyki, gdzie gościnnie wystąpią z nami Metrowy i Gooral!
Bilety jeszcze są dostępne tu ? https://goingapp.pl/buy/2142013

Tags

Powiązane artykuły

23 Komentarze

 1. Dominika Nawet nie wiesz jaka jestem szczesliwa, że niespodzianka się udała❤️ Najlepszaaa

 2. Ktoś zaspoileruje, jakie piosenki leciały? Juz doczekać się nie moge Katowic 😀

 3. Brawo. Wygląda to kapitalnie. Nie mogę się doczekać Wrocławia. Nogi same już tańczą.

 4. Dziękujemy. W Poznaniu była pee taa rdaa. Zachęcam wszystkich do udziału w koncertach ekipa przygotowana na medal. A klimat niezapomniany. Normalnie petarda porównywalna z moim najulubieńszym Fat Freddy’s Drop.

 5. I jeszcze jedno Grubson, powiedzieć, że niesiesz ogień to mało to jest żar jak w jakiejś hucie szkła 😀

 6. Hym… od czego by zacząć? To nie był zwykły koncert TO BYŁA MUZYCZNA UCZTA!!!?????cudowni muzycy, cudowne głosy i mega wygląd sceny ?? Grubson to co robisz to nie tylko muzyka, to rozdawnictwo dobrej energii i podkład pod refleksję(mała psychoterapia:)). Uwielbiam Ciebie i Twoich ludzi (Jareckiego szczególnie ,bo to taki sam dawca energii) moja 7-letnia córka też lubi Cię słuchać. Ludzie, którzy byli w Łodzi (chyba to widziałeś) bawili się mega. Sam fakt, że krzesła zajęte były tylko przez pierwszą minutę koncertu mówi samo za siebie. DZIĘKUJĘ.
  ps. Widzimy się w grudniu, będziemy całą rodziną.

 7. Grubson dzięki za zaproszenie do Twojego Lasu ? ? i za dawkę tak dobrej energii ? Wszyscy, którzy macie wątpliwości jaki koncert wybrać, posłuchać i zobaczyć. Wbijajcie tutaj !!! Gratuluje pomysłu ? skradł moje serce.

 8. Jaka jest atmosfera na koncertach? Zawsze z kumplem podobają nam się akcje z pogo helikopter itp ?Nie zabrakło ich? Chcemy wbić do Gdańska

 9. Po wczorajszym koncercie w łodzi mogę napisać tylko jedno cytując klasyka Grubson jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili? “Starzy fani ” są pod wielkim wrażeniem Dzięki za to…

 10. Koncert super, polecam wszystkim. Zywe instrumenty robią robote a ludzie ktorzy na nich graja naprawde wiedzą co robią.
  Pozdro!

 11. Grubson, wybieram się na Twój koncert do Katowic. Ale mam mały problem… chce zabrać że sobą moja mamę 🙂 bo ona Cię bardzo lubi. Ale… mama czuje się skrepowana i się wstydzi… pomóż mi Ja przekonać!!

 12. Grubson trzy kwestie:
  1. Super energia, piękne aranżacje, wykonanie mistrzostwo. Bałem się że wyrosłem już z robienia trzody, ale z tego się nie wyrasta! Dzięki za to!
  2. Czyja decyzja to były krzesła? Bo po pierwszych nutach jasne było że nie da się siedzieć przy takim powerze, a takie rozwiązanie to myślę że parę osób zniesmaczyło (np tych co kupili VIP)
  3. Mam nadzieję że zaplanowałeś nagranie którejś sesji tak żeby można było kupić i posłuchać tego później. Coś w stylu dvd lub sam dźwięk, bo aż szkoda żeby tyle waszej pracy zostały tylko dla mnie w pamięci. Serio, zróbcie to 🙂

 13. Mam prośbę. Możecie podać kilka tytułów utworów, które były na koncercie.
  Wybieram się z kuzynką, która nie słucha GrubSona, dlatego chciałabym jej podrzucić kilka kawałków aby mogła się z nimi obeznać. Na razie słucha wszystkich płyt ?

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker