Polski Hip Hop

Yanguan #hot16challenge2

Yanguan #hot16challenge2

Link do zbiórki:
https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge. Całą akcję można śledzić na stronie http://hot16challenge.network

Hot16challenge is an initiative for rappers and singers. Idea of the action is to record one verse including 16 bars, publish it and then nominate four more artists who have 72 hours to reply. Main goal of Hot16challenge is to activate as many artists as possible and to mobilize firstly hip-hop industry, then hopefully whole music industry to help fight COVID-19 by music.
Hot16challenge participants and their fans as well can donate to link or any charity campaign in fight with coronavirus.

Yanguan na Facebooku:
https://www.facebook.com/yanguanek
Yanguan na Instagramie:
https://www.instagram.com/yanguanek/

Nominacje: Doli, Moveon, Raptor, Yokinashi.

Rap: Yanguan;
Music: Zane98 (https://instagram.com/zane98beats/)

Odsłon:11266 Like: 1133 Dislike: 33

Materiał Video Od: QueQualityŹródło materiału by QueQuality
Data Utworzenia: 2020-05-10 13:55:27

Tags

Powiązane artykuły

31 Komentarze

  1. O tak, brakowalo tylko promowania kolejnego bezbarwnego gimbusa z tunem, jaraniem blantów i wiadomościami do nieznanej ukochanej (zgaduje, że jest to prawiczek).
    QQ – dajcie sobie spokój.

  2. Hey Yanguan ❤️ Jeśli tylko jedna osoba to przeczyta, to szczerze sprawi, że mój dzień. Jestem gitarzystą i pianistą, autorem tekstów i wiem, że ludzie piszą to cały czas, ale wierzę, że będę tym, którego chętnie słuchasz. Wszystkie moje piosenki i filmy robię sam i co miesiąc robię nowe teledyski w innym kraju. Jeśli jedna osoba może podnieść kciuki w górę, będziesz o krok bliżej spełnienia marzeń muzyka. Nie będziesz rozczarowany. Daj tylko jedną szansę i 3 minuty swojego czasu. Dziękuję 🙏

  3. Co te rapindy z tym modelowaniem glosa ? Kurwa niewiasty ?

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker