Polski Hip Hop

TEDE – U-TARG CLAN (official video) / 3H HAJP HAJS HEJT

TEDE – U-TARG CLAN (official video) / 3H HAJP HAJS HEJT

Zamów album 3H HAJP HAJS HEJT w preorderze na CD, winylu i kasecie: https://hajphajshejt.pl/
Posłuchaj U-TARG CLAN na streamingach: https://TEDE.lnk.to/U-TARGCLAN

#Tede #UTargClan #3H #HajpHajsHejt

TEDE – U-TARG CLAN

Na kanale YouTube TEDEWIZJA oraz we wszystkich serwisach streamingowych właśnie pojawił się najnowszy utwór TEDE – U-TARG CLAN. To braggowy, osadzony na oddającym hołd klasyce gatunku bicie wyprodukowanym przez rapera, wraz z animowanym klipem z elementami liveaction autorstwa HEAVY BREAD.

Wraz z utworem wystartował preorder nadchodzącego, 20. solowego albumu TEDE – 3H HAJP HAJS HEJT.

Wszystko jest 3 – dlatego album ukaże się 3.03.2023 na 3 nośnikach: CD, płycie winylowej oraz kasecie magnetofonowej. Wraz z dedykowanym merchem NWJ x PLNY dostępny jest na stronie https://hajphajshejt.pl/.

Raper po ogromnym sukcesie swojego ostatniego, nostalgicznego ESPEORTE 0121, postanowił ponownie wydać płytę bez pomocy żadnego producenta. Tym razem jednak nie posłużył się jednak kompozycjami sprzed lat, lecz po wielu latach przerwy znów wcielił się w rolę beatmakera.
Płyta składa się z różnorodnych utworów, stanowiąc rapową podróż po pełnym spektrum muzyki hip-hopowej. Dodatkowo, pierwszy raz od lat, na albumie poza samym artystą pojawiają się goście.

Za dystrybucję albumu odpowiada Asfalt Distro (wydanie fizyczne) oraz Sony Music Polska (dystrybucja cyfrowa).

Video: HEAVY BREAD / https://heavybread.pl

Album: 3H: HAJS HAJP HEJT
Rap: TEDE
Produkcja: TEDE
Mix/Master: Sir Mich
Producent wykonawczy: Maciej Maj (Polski Rap)

ISRC: PLH342200010
(C)(P) 2022 Tede Enterprise/Wielkie Joł. Distributed by Sony Music Entertainment Poland.

Odsłon:40546 Like: 2743 Dislike:

Materiał Video Od: TEDEWIZJA

tedewizja,tede,tdf,wielkiejoł,wielkie joł,hiphop,rap,hip-hop,warszawa polska,warsaw poland,hip hop,polski hip hop,polski hip-hop,polski hiphop,polski rap,tede sir mich,tede teledyski,tede klipy,tede wielkie joł,wielkie,joł,nwj


Źródło materiału by TEDEWIZJA
Data Utworzenia: 2022-12-09 00:01:00

Tags

Related Articles

25 Comments

  1. W moim podsumowaniu YouTube Music okazało się że jestem w top 0.1% słuchaczy Tedego z 3370 minutami odtwarzania. To znak że to naprawdę dobra muzyka 😉

  2. Tede weź ogarnij portal – tede tekst AI generator, bo marnujesz się chłopie. Jakieś majtki muszą robić Ci niskobudżetowy klip na siłę, a Ty nie masz pomysłu i wizji po za tą, która polega na remixowaniu samego siebie i opowiadaniu jaki to wielki flex. Wjechałeś tam kiedyś jak rambo i no mamy apogeum marności. Rozumiem marazm, dojrzałość, chęć poczucia młodości. Rozumiem, lecz czy Ty rozumiesz?

  3. Jakiej firmy i jaki model masz tylniej lampki w rowerze? Bo na KENie skrzyżowanie wcześniej aż widać! (To jest pytanie bez beki)

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker