Polski Hip Hop

TEDE & O.S.T.R. – RARARA (official video) / 3H HAJP HAJS HEJT

TEDE & O.S.T.R. – RARARA (official video) / 3H HAJP HAJS HEJT

Zamów album 3H HAJP HAJS HEJT w preorderze na CD, winylu i kasecie: https://hajphajshejt.pl/
Posłuchaj RARARA na streamingach: https://TEDE.lnk.to/RARARA

#Tede #OSTR #3H #HajpHajsHejt

TEDE – RARARA

Musiało minąć dokładnie 21 lat, żeby te dwie żywe legendy polskiej sceny hip-hopowej znowu spotkały się razem na jednym bicie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów TEDE (w tym tracku także w roli producenta) oraz O.S.T.R. powracają z mocnym, boom bapowym klimatem we wspólnym numerze. Wyjątkowemu singlowi towarzyszy klip autorstwa ekipy HEAVY BREAD. Musicie to sprawdzić!

TEDE po ogromnym sukcesie swojego ostatniego, nostalgicznego wydawnictwa “ESPEORTE 0121” nawiązującego do solowego debiutu, postanowił ponownie wydać płytę bez pomocy żadnego producenta. Tym razem nie posłużył się jednak kompozycjami muzycznymi sprzed lat, a po wielu latach przerwy znów wcielił się w rolę beatmakera.

Raper na najnowszej płycie zaserwuje słuchaczom podróż przez kilkanaście różnorodnych muzycznie kawałków. Ponadto, pierwszy raz od lat, na albumie poza samym artystą pojawiają się goście.

Wszystko jest 3 – dlatego album ukaże się 3.03.2023 na 3 nośnikach: CD, płycie winylowej oraz kasecie magnetofonowej. Wraz z dedykowanym merchem NWJ x PLNY, który dostępny jest na stronie https://hajphajshejt.pl/.

Za dystrybucję albumu odpowiada Asfalt Distro (wydanie fizyczne) oraz Sony Music Polska (dystrybucja cyfrowa).

Video: HEAVY BREAD / https://heavybread.pl
Reżyseria: Bartosz Deja H.B.
Zdjęcia: Łukasz Balcerzak H.B.
Color grading: Marcin Pietkiewicz H.B.
1 AC: Marek Padach
Światło: Kamil Lampart
Asystent: Dawid Jaźwiński
Samochody: DJ Macu

Wystąpili:
Jacek Graniecki
Adam Ostrowski
Michał Pieczatowski
Aleksandra Jabłońska
Aleksandra Rowicka
Dominik Dąbkowski
Wojtek Kukulski
Wuwunio
Maciej Maj
DJ Macu

Podziękowania dla:
Adam Vigh
Mąka i Woda Żoliborz
Michał Cieplucha | Fastmedia
Paulina Kopa
Krystian Miądowicz
Hubert Sadowski

Album: 3H: HAJS HAJP HEJT
Rap: TEDE, O.S.T.R.
Produkcja: TEDE
Mix/Master: Sir Mich
Producent wykonawczy: Maciej Maj (Polski Rap)

ISRC: PLH342300001
(C)(P) 2023 Tede Enterprise/Wielkie Joł. Distributed by Sony Music Entertainment Poland.

Odsłon:203493 Like: 9749 Dislike:

Materiał Video Od: TEDEWIZJA

tedewizja,tede,tdf,wielkiejoł,wielkie joł,hiphop,rap,hip-hop,warszawa polska,warsaw poland,hip hop,polski hip hop,polski hip-hop,polski hiphop,polski rap,tede sir mich,tede teledyski,tede klipy,tede wielkie joł,wielkie,joł,nwj


Źródło materiału by TEDEWIZJA
Data Utworzenia: 2023-01-31 00:01:00

Tags

Related Articles

50 Comments

  1. Errr trochę na psy ten hip hop zszedł to przecież jest w stylu polskich island boys. I choć ten wers Adama jest ok przecież hipokryzja leci… rarara na sprzedaż i nic innego bo głębszego przekazu tu nie ma a młodzież to łyka. Podwójne rymy. Edo ledo bedo w edo… co to?
    Nie biorę

  2. Witaj, wydałeś może jakiś tomik z tekstami – proszę o link do zakupu – niestety tego co proponujesz z dźwiękiem ( dźwięki tzw testowe – pewnie wiesz o czym piszę ) nie da się przyjąć. Wiem , że są odbiorcy takich odpadów ale to ludzie na granicy samobójstw i poważnych problemów psychicznych – niestety jest ich coraz więcej między innymi dzięki Tobie. Szkoda mi trochę czasu , który poświęciłem na ,,słuchanie" i pisanie ale może jakieś ktosie na tym skorzystają w dowolny sposób.

  3. KURWA TO JEST SALUT DO HIT EM TUPACA W REFRENIE – jeden ziomek juz napisal i mnie oswiecil. A dla mnie hit em up to najlepszy kawalek 2paca i wogle slucham od dziewiecdziesiatych a i tak nie skumalem na poczatku… Props dozywotni od zawsze na zawsze

  4. Jak można jednocześnie podążać za trendami a być tak mocno osadzonym w tradycji lat 90/2000? Trzeba być Wami Panowie! Jesteście potrzebni na polskiej scenie! Dzięki!

  5. Piękna nuta, ale… Dziwię się że Adam nagrał utwór z tym przypałem Tede. Ludzie OSTR równa się prawdziwy rap, Tede to cham, ćpun i skończony stary kawaler! Nie cierpię go za to jakim jest człowiekiem!

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker