Polski Hip Hop

Szymi Szyms – KIEDYŚ POZNAŁEM

Szymi Szyms – KIEDYŚ POZNAŁEM

ZAMÓW PREORDER LTD:
➡️ https://queshop.pl/brzydkie

QueQuality ma przyjemność zaprezentować drugi singiel zwiastujący nowy mixtape Szymiego Szymsa pt. „BRZYDKIE”.

,,Chciałbym napisać coś więcej na temat tego projektu, ale nie potrafię go zdefiniować. BRZYDKIE to zbiór kilku okresów z mojego życia – od bezpłciowych, przepełnionych monotonią do tych, w których traciłem i na nowo odzyskiwałem wiarę w siebie i swoje umiejętności. To zbiór numerów, które były pisane pod wpływem chwili i mojego nastroju. Po wyczerpującym 2020 naszła mnie ochota na rapowanie. Po prostu. Bez nakreślania klimatu ani konceptu. Dziś jestem gotów zebrać te utwory w jeden, brzydki projekt, w którym sam nie wiem o co do końca chodzi.

Więc chyba BRZYDKIE to mixtape. Niech będzie.

Na moim mixtape udzieliło się kilku znakomitych gości, których imion jeszcze Wam nie chcę zdradzać – zostawmy to na specjalną okazję. Rapuję na bitach, które dostarczyli mi FVCKOFF, Cheez, Gunda, HUT, Litt Willson oraz bodhi. Jest naprawdę mocno. Do tego oprawa graficzna i wizualna, nad którą pracujemy wspólnie z Kacprem Barteckim. To wszystko dopinamy razem z QueQuality, aby zapodać Wam to już w styczniu.”

Data premiery albumu: Styczeń 2022
www.brzydkie.com

Title: Kiedyś poznałem
Artist: Szymi Szyms
Music: FVCKOFF
Album: Brzydkie
Label: QueQuality
Video: Kacper Bartecki
Artwork: Samer https://www.instagram.com/samer_druklin
ISRC: PLV402101507
©℗ 2021 QueQuality

#BRZYDKIE

Odsłon:63736 Like: 5220 Dislike: 42

Materiał Video Od: QueQuality

Szymi Szyms,Brzydkie,QueQuality,QQ,nowości,nowość,polski,rap,hiphop,muzyka,2021,Kiedyś poznałem,indahouse,#BRZYDKIE


Źródło materiału by QueQuality
Data Utworzenia: 2021-12-04 12:59:03

Tags

Powiązane artykuły

23 Komentarze

  1. Kraków,sobota, planty , siedziałem ze swoją kobietą, jadłem kebaba podchodzi do nas mężczyzna po którym widać,e jest osobą bezdomną
    Mają państwo 5 zł na piwo bo suszy
    Dałem.
    Krótki smaltalk, mężczyzna zaczyna opowiadać swoją historię.Okazalo się że był strażakiem,jego narzeczona zginęła w pożarze na jego rękach, kolege na jego oczach przygniótł spadający z tira złom.Zero wsparcia od rodziny,od bliskich.Alkohol narkotyki i tak od studiującego na agh strażaka do jakby to nazwali co niektórzy menela alkoholika.Glowa zryta na całe życie, doświadczenie tej rozmowy bezcenne.Najciekawsi ludzie to właśnie Ci nieciekawi.

  2. Kilka miesięcy temu, jak jechałem pociągiem skończył mi się bilet kilka minut przed moim przystankiem a akurat kanar zaczął sprawdzać bileciki. Na szczęście był tam też on, legendarny już dla mnie Michał. Jakimś cudem ogarnął że nie mam biletu i podbił do mnie i oddał swój bo już wysiadał. dzięki niemu najprawdopodobniej nie dostałem mandatu. Wiem że to brzmi dziwnie ale tylko przedstawił się i dał mi bilet. Oczywiście (niestety) nie mamy kontaktu bo nawet nie wie jak się nazywam, ale na zawsze zostanie w moim sercu (i portfelu xd). Wielkie pozdro dla niego. komentarz oczywiście do konkursu ale historia wciąż zacna

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker