Polski Hip Hop

Slums Attack "RWE"ft. DeFuckTo,Azyl,Sniper,Clementino,RMC,Gandzior,LooMC,Shazaam,Hijack

Slums Attack "RWE"ft. DeFuckTo,Azyl,Sniper,Clementino,RMC,Gandzior,LooMC,Shazaam,Hijack

Zamów album na: https://www.pejaslumsattack.com

RAP RWE: Peja (Polska), DeFuckTo (Czechy), Azyl (Niemcy), Sniper (Litwa), Clementino (Włochy), R-MC (Belgia), Gandzior (Polska), Loo MC (Belgia), Shazaam (Szwecja), Hijack (UK)

Peja/Slums Attack na FB: https://www.facebook.com/PejaSlumsAttack
Peja/Slums Attack na Twitterze: https://twitter.com/pejaslumsattack

Dostępny jest już długo oczekiwany klip do utworu „Radio Wolna Europa” z najnowszej płyty Slums Attack, „CNO2″. Przypomnijmy, w pierwszym singlu z ostatniej płyty SLU pojawiło się dziesięciu gości, w tym aż dziewięciu z zagranicy. Zdjęcia do klipu powstały w sześciu europejskich miastach!
— Utwór „Radio Wolna Europa” to ukoronowanie naszej europejskiej trasy i ukłon w stronę artystów, których poznaliśmy grając koncerty za granicą — mówi Peja. — Udało nam się nagrać zajebisty numer, następnie wystąpić wspólnie na scenie (Terrorym Fever 3) teraz przyszedł czas na premierę klipu, na którym pracujemy od 2 miesięcy. Obraz do „RWE” powstawał jak dotąd w Poznaniu, Berlinie, Brukseli, Amsterdamie, Hadze i Neapolu, gdzie kręciliśmy ujęcia z rapperem Clementino. Zachęcam do sprawdzenia — dodaje.
Link do klipu: http://youtu.be/hihGtPqJCQs
Making of: http://youtu.be/

„Radio wolna Europa” to pierwszy singiel promujący wydaną w połowie września płytę „CNO2″ Slums Attack. W utworze gościnnie występują: DeFuckTo (Czechy), Azyl (Niemcy), Sniper (Litwa), Clementino (Włochy), R-MC i Loo (Belgia), Shazaam (Szwecja), Hijack (UK) oraz Gandzior — „Radio Wolna Europa” jest długim, ale bardzo ciekawym i niezwykle ważnym utworem — mówi Peja. Udowadniamy, jak bardzo ponadnarodowy, a co za tym idzie uniwersalny jest sam hip-hop. Utwór stanowi kontynuację wątku z „Reedukacji” („Głos Wielkopolski”) tylko w międzynarodowej obsadzie. Planujemy jeszcze trzecią część o wymownym tytule „Teraz Polska”, ale to już przy następnej płycie — dodaje rapPer.

Premiera reedycji CNO2″ to 29/09/17 nakładem firm RPS ENTERTEYMENT i La Bomba Studii. Dystrybucja: My Music

Więcej:
www.pejaslumsattack.pl
www.facebook.com/pejaslumsattack

Odsłon:957508 Like: 9704 Dislike: 224

Materiał Video Od: Pejaslumsattack

radio wolna europa,rwe,slu,slums attack,peja,rps,dj decks,DeFuckTo,azyl,sniper,clementino,r-mc,loo,shazaamm,Hijack,gandzior


Źródło materiału by Pejaslumsattack
Data Utworzenia: 2013-02-02 00:25:29

Tags

Powiązane artykuły

22 Komentarze

  1. Fajnie by było jakbyś Peja dodawał do klipów z takimi zagranicznymi raperami napisy, przetłumaczone w potocznych słowach jakich używają. Kozak by było. Bo oprócz Ciebie nie rozumiem żadnego z nich. 🙁

  2. Stworzcie kawałek w takim składzie na temat tego co się teraz dzieje w Europie. Trzeba uświadomić ludzi NIE DLA ISLAMIZACJI EUROPY!!!

  3. A KAWAŁEK BO SLU TEMU MIZDRZY JAK ZAWSZE :):d SLU FOREWER 🙂 POZDRO DLA CAŁEJ PYROLANDI :)OD TORUNIA 🙂 NUMERO1 I CAŁEJ JEGO ZAŁOGI 🙂 .

  4. Zawdzięczacie przedewszystkim holiganom z polski ! Bo to ci będą walczyć za wolnych Polaków.. nie mówiąc tez o zwykłych ludziach.. Poland Hools Track ! The Best

Back to top button
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker