Polski Hip Hop

Slums Attack "Kto ma renomę"

Slums Attack "Kto ma renomę"

Zamów reedycję płyty na:

Slums Attack na Instagramie: http://instagram.com/pejaslumsattack
Slums Attack na FB: https://www.facebook.com/PejaSlumsAttack

Po pięciu latach przerwy do gry powraca jedna z czołowych formacji hip hopowych w kraju. Slums Attack w niezmienionym od 1998 roku składzie (Peja, teksty i rap, DJ. Decks, produkcja i gramofony) oddają w Wasze ręce długo zapowiadany i oczekiwany album pod wymownym tytułem: „Reedukacja”. Krążek, którego premiera odbyła się 5 marca zawiera 18 premierowych utworów (ponad 70 minut muzyki wyprodukowanej przez Decksa przy wsparciu ekipy White House) plus dwa kawałki bonusowe. Na płycie pojawi się kilku zaproszonych przez SLU uznanych wykonawców głównego nurtu. Projekt wokalnie wspierają m. in: Jeru The Damaja, O.S.T.R., Kali, Paluch, Kobra, Medi Top Glon, RY 23 oraz K8.

Odsłon:215757 Like: 903 Dislike: 23

Materiał Video Od: Pejaslumsattack

PEJA,SLUMS,ATTACK,DJ.,DECKS,KTO,MA,RENOMĘ,SLU,REEDUKACJA


Źródło materiału by Pejaslumsattack
Data Utworzenia: 2012-09-26 12:55:27

Tags

Related Articles

32 Comments

  1. powiem ci że niekoniecznie, acid king, the bridge, musisz przetrwać… są według mnie lepsze od colabo, to samo na reedukacji, nietakt, dzieci gorszego boga, reedukacja, życie jest hajem, ps…..

  2. "Dzięki za wszystko na waszej muzie się chowałem zaczynałem was słuchać jak miałem 12 lat minęło kolejne 10 a ja nadal w tym trwam"

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker