Please consider supporting us by disabling your ad blocker
Ta strona wykorzystuje technologię plików cookie w celu: administrowania serwisem, utrzymania sesji użytkownika oraz celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy.Zamykając poniższe okienko, wyrażasz zgodę na wysyłanie cookies do Twojej przeglądarki.Istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi
Możesz zmienić swoją decyzję w dowolnym momencie klikają przycisk Zmiana decyzji
🔥🔥🔥💪👊🤙
Dawaj go na koło Dudu
Ja mam, czarne OCB mogą być?
Ja Mam Salto 😂🎉
i ta damska torebecka😂
Jaki szczur
Mam baletki wpadasz?
Mam bletki i cali dawaj na tym skladaczku popalymy
Idol
Jakie fajne disco
Mowicie ze idziecie z czasem a to jest zwykle disco polo
Kiedyś Przewiniemy
🔥🔥🔥
Ortografia i gramatyka ucierpiały w tym kawałku najbardziej.nigdy sie nie zmien co za analfabeta
😂😂😂😂
Dla mnie sztosik 😁