Polski Hip Hop

SBM Radio: Moli i Janusz Walczuk

SBM Radio: Moli i Janusz Walczuk

Wielu ludzi zastanawia się jak połączyć pracę z pasją. Janusz Walczuk (na co dzień realizator w studiu NOBOCOTO) oraz Moli (zawodowy żołnierz) podczas swojej audycji postanowili opowiedzieć o swoich doświadczeniach w tym zakresie.

Nagranie audycji, która odbyła się na żywo 17.02.2021 w SBM Radio w Open FM

Prowadzący: Janusz Walczuk, Adam Koźmiński

Janusz Walczuk na FB ➡️ https://tiny.pl/7c2hf​
Janusz Walczuk na IG ➡️ https://tiny.pl/7c2h5​
Moli na FB ➡️ https://tiny.pl/t16v7​
Moli na IG ➡️ https://tiny.pl/tp4ht​

© 2021 SBM Label

Odsłon:10330 Like: 736 Dislike: 8

Materiał Video Od: SBM Label

sb,maffija,sbmaffija,sbm,janusz walczuk,moli,sbm radio


Źródło materiału by SBM Label
Data Utworzenia: 2021-03-07 16:00:12

Tags

Related Articles

44 Comments

 1. Witajcie. 10 marca rusza następna grupa zawierzenia się Maryji. Otrzymałem natchnienie aby ponownie utworzyć grupę i poprowadzić ludzi do pełnego i prawdziwego zawierzenia się Najświętszej Maryji Pannie.Aby to zawierzenie zrobić prawidłowo koniecznie trzeba zachować prawidłową kolejność:
  – najpierw na tej grupie przeczytamy "Traktat o prawdziwym nabożeństwie do NMP" autorstwa św. Ludwika Maria Grinion de Montfort,
  – zrobimy 33 dni przygotowania się do zawierzenia się,
  – i punktem finalnym będzie samo zawierzenie się Maryji.
  (Zawierzenie – jak pisze św. Ludwik – musi być odnawianie raz w roku więc zapraszam też tych którzy chcą swoje zawierzenie się Maryi powtórzyć). Jeżeli masz już dość jechania w życiu na własnych pomysłach i szukasz pomocy to zapraszam Cię do nowej podróży podczas której poznasz kogoś kto bardzo chce przejąć stery Twego życia i przywrócić Cię do harmonii z naszym Stworcą, uporządkować Twe życie, poustawiać w nim wszystko tak aby było na swoim miejscu. Tej decyzji nigdy nie pożałujesz i odkryjesz że jesteś kochany i wyczekiwany przez kochającego Boga Ojca.Jeżeli szukasz prawdziwej miłości (nie takiej którą ofiarują Ci ludzie i świat) to zapraszam Cię do poznania Tej która kocha naprawdę bez żadnego fałszu, zapraszam Cię do – najpierw – poznania Maryji (poprzez "Traktat") a następnie oddania się Jej całkowicie, a Ona sprawi iż po raz pierwszy w życiu poczujesz w sercu pokój.Jeżeli chcesz zawierzyć osoby które są daleko od Boga – również i je możesz i wręcz powinieneś zawierzyć Maryji i Maryja weźmie je pod swój płaszcz i zacznie pracować nad ich sercami ku ich nawróceniu. W grupie mamy dwóch kapłanów którzy błogosławią tej grupie oraz jej patronują.Można się z nimi skontaktować.Aby dołączyć do grupy proszę naciśnij poniższy niebieski link poprzez który automatycznie wejdziesz do grupy.Zaczynamy 10 marca.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Mariusz
  https://chat.whatsapp.com/IPFHnVegO6Y6YooiBqARZK

 2. Bardzo przyjemnie słucha się tego gościa. Przede wszystkim rozmawia z sensem. Oczywiście, zapoznam się z twórczością Pana Janusza, bo przed rozmową, szczerze mówiąc, nie miałam pojęcia, że ktoś taki istnieje.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker