Polski Hip Hop

SBM FFESTIVAL POWRACA!

SBM FFESTIVAL POWRACA!

Kup bilet ➡️ https://sbmffestival.pl/

SBM FFestival vol. 6 odbędzie się w dniach 25-27 sierpnia 2022, co oznacza aż trzy dni wypełnione warsztatami, atrakcjami towarzyszącymi w strefach partnerskich i koncertami artystów SBM Label oraz gości specjalnych! Zbudujemy w Warszawie miasteczko festiwalowe z prawdziwego zdarzenia i spotkamy się pod sceną w jeszcze liczniejszej grupie!

Dołącz do nas na IG ➡️ https://bit.ly/SBMFFestival-IG
Dołacz do wydarzenia na FB ➡️ https://bit.ly/SBMFFestival-Wydarzenie

Wideo: ZAKZVISION

Odsłon:25065 Like: 2581 Dislike: 8

Materiał Video Od: SBM Label

sb,maffija,sbmaffija,sbm,sbm ffestival,bilety,trailer,koncerty


Źródło materiału by SBM Label
Data Utworzenia: 2021-12-03 15:00:27

Tags

Powiązane artykuły

43 Komentarze

 1. Kościół katolicki usunął drugie przykazanie a czwarte zmienił, a żeby liczba przykazań się zgadzała ostatnie podzielił na dwa, drugie przykazanie zakazuje kłaniać się obrazom i figurom, a czwarte mówi o tym że dniem świętym jest Sobota (Sabat, Szabat, Szabas), czyli siódmy dzień tygodnia, nie niedziela (sunday, dzień słońca, dies solis, sonntag ). Potwierdzeniem że Sobota jest siódmym dniem tyg. jest numeracja dni w amerykańskim kalendarzu, albo słowa księdza w kościele tzn. ,,pierwszy dzień tyg.'' w odniesieniu do niedzieli. Sabat(Sobota) to dzień Pański, a Jezus w ewangelii Marka roz.2 wers 28 powiedział ,,Zatem Syn(po aramejsku ,,bar'') Człowieczy jest Panem i Sabatu (dosł. ,,władca odpoczynku'')''. Sabat(Sobota) jest pamiątką stworzenia świata…Ciekawostką jest że afrykańscy chrześcijanie z Etiopii do dzisiaj za dzień święty uważają Sabat(Sobotę).

  Polecam bar Sabat obok galerii Słonecznej z szóstką w logo w której pełno galerianek 😉 bar spełnia swoją rolę choć nie jest tak popularny i bogaty jak np. kościół katolicki albo bar Lux z serialu Lucyfer [z łac. – niosący światło; lucem biernik od Lux (Światło(np. słoneczne;)) + ferre (nieść)].

  Kościoły i obrazy katolickie są naszpikowane symboliką słońca (aureole, nimby, monstrancje), katolicyzm to zakamuflowany kult słońca, czyli krótko pisząc to jedna Wielka Galeria Słoneczna z obrazami, ale obrazów jest tam mniej niż galerianek w galerii Słonecznej z szóstką w logo ;)(analogia do głupich panien z przypowieści). Gdy łamiemy przykazania zdradzamy Boga tzn. cudzołożymy(grzeszymy) w sensie duchowym, ciekawostką jest to że niewiasta(oblubienica, nierządnica) w Biblii symbolizuje Izrael, lud Boży, a Bóg albo Jezus symbolizuje małżonka, oblubieńca. Pytanie za 100 punktów, co powinno spotkać sekretarkę która zmieni korespondencje szefa bez jego zgody?

  Zaznaczam że utożsamiam się z żadną denominacją(bezpartyjny), więc proszę mnie nie szufladkować jako np. świadka Jehowy, z którymi nie zgadzam się głównie co do natury Jezusa i w kwestii obchodzenia Sabatu, świadkowie Jehowy twierdzą że 4 przykazanie o sabacie nie obowiązuje a ja twierdze że obowiązuje. Zapraszam na mój kanał(ten z którego piszę) w zakładkę ,,społeczność'' tam pełniejsze opisy, polecam również przejrzeć obrazki z pod linków które zamieszczam poniżej.

  INFORMACJA DLA KORZYSTAJĄCYCH Z TELEFONU, ZALECANA INSTALACJA APLIKACJI ,,IMGUR'' BEZ NIEJ PRZYBLIŻENIE OBRAZKÓW W CELU PRZECZYTANIA OPISÓW, MOŻE POWODOWAĆ ROZMAZANIE LITER.
  A poniżej link do bardzo ważnych grafik z opisami.
  https://imgur.com/a/Y49dprD

  Poniżej zamieszczam link do galerii z obrazkami omawiającymi wątek 10 przykazań z księgi Wyjścia, które znacząco się różnią od okrojonej(wykastrowanej) katechizmowej wersji którą zna większość katolików.
  https://imgur.com/a/wYnryAO

  Pod poniższym linkiem poruszam temat tzw. państwa Izrael bardzo często pomijanego przez tzw. poszukiwaczy prawdy i ludzi ze środowiska protestanckiego, w jednym z obrazków z tej galerii omawiam przemysł farmaceutyczny w kontekście Biblii.
  https://imgur.com/a/7JD5Umt

  Ostatnio coraz więcej ludzi zaczyna się interesować tematyką tzw. znamienia Bestii(zwierzęcia) 666 i obrazu(posągu) Bestii. Poniżej pod linkiem obrazki z analizą, w oparciu o Apokalipsę Jana i księgę Daniela.
  https://imgur.com/a/KBDiJKb

  Poniżej zamieszczam link do galerii z obrazkami z analizą katolickiego kultu Maryjnego w oparciu o Biblie, na jednym z obrazków poruszam wątek pt. jak się modlić i do kogo z Biblijnego punktu widzenia.
  https://imgur.com/a/GIErGaY

  Pod poniższym linkiem, obrazki z analizą zagadnienia, czy wierzących w Jezusa obowiązują święta biblijne w tym 7 dzień tyg. czyli Sabat, czy może jednak ważniejsze są ludzkie święta ustanowione przez np. papieża (np. święto papieża Sylwestra(sylwester), niedziela(dzień słońca), 25 Grudnia(narodziny bożka mitry czyli słońca, pierwotnie w pogaństwie znane też jako przesilenie zimowe(słońce zwycięża ciemność, dłuższe dni itd)) itd.).
  https://imgur.com/a/4rLg2A7
  Warto wspomnieć że wielu wierzących zaczynających uświęcać dzień sabatu zgodnie z przykazaniem, wpada w pułapkę charakteryzującą się poczuciem bycia lepszym od tych którzy nie zachowują tego przykazania, widocznie jest to podczas dyskusji z takimi osobami, bije od takich osób chłodem, agresją i pogardą względem wierzących mających inne zdanie. Dzieje się tak przez to że te osoby za bardzo się skupiają na przykazaniu o dniu sabatu, jednocześnie zapominając o miłosierdziu względem ludzi i o takim Jezusowym charakterze, i o wierze w Chrystusa i jego zbawienną krew, będącą gwarantem zbawienia(wejścia do odpoczynku).

  Pod poniższym linkiem na obrazkach analizuje tzw. Eucharystie i to czy słowa Jezusa ,,to jest moje ciało'' z Biblijnego punktu widzenia należy rozumieć literalnie czy symbolicznie. Na poniższych obrazkach badam dogłębnie kwestię, co Jest Tym pokarmem który daje życie wieczne, jak również symbolikę krwi i ciała w Starym Testamencie jak i Nowym.
  https://imgur.com/a/H6asi2a

  Poniżej omawiam wątek świątyni i antychrysta który ma zasiąść w świątyni, analizuje jak rozumieć i interpretować te zagadnienia z Biblijnego punktu widzenia.
  https://imgur.com/a/hGCaWQu

  Pod poniższymi linkiem analiza jednego z najbardziej kontrowersyjnego wątku jakim są trzy kwestie tzn. zbawienie z łaski przez wiarę w Jezusa, poprawne pojęcie miłości i Prawo Boga. Postaram się zobrazować że te trzy kwestie nie wykluczają się nawzajem, tylko zazębiają się i uzupełniają.
  https://imgur.com/a/yv3IIss

  Tekst z poniższego linku postanowiłem tutaj umieścić z powodu bardzo dziwnych zbiegów okoliczności które miałem z jego powodu.
  https://imgur.com/a/ybEVotY

  Pod poniższym linkiem analizuje temat, czy aby na pewno zgodnie z oryginalnym greckim językiem imię Piotr znaczy słowo skała, czy może jednak kamyk albo odłamek skały i czy wg. greckich manuskryptów Jezus powiedział (czyli skała) w odniesieniu do Piotra. Na jednym z obrazków poruszam niewygodne dla kleru wersy z NT, z których wynika że w Nowym Przymierzu nie ma czegoś takiego jak kapłani w sensie uprzywilejowanej kasty z jego ekscelencjami i eminencjami(w pozłacanych szatach), przed którymi należy klękać np. w konfesjonale. Podkreślam że Nowy Testament naucza że poprzez wiarę w Jezusa, każdy wierzący staje się jednoosobową żywą świątynią(Boga, Ducha Św) i członkiem ciała Chrystusa(Jezus jest głową tego ciała(zgromadzenia, kościoła), nie papież). Nowy Testament naucza że każdy wierzący jest kapłanem, mówi o tym 1 P 2:5. Dla przypomnienia kapłani katoliccy jako kasta imitują Starotestamentowych kapłanów, Nowy Testament nie naucza o takim kapłaństwie, ponieważ w Nowym Przymierzu nie ma kamiennej świątyni(kamienna została zburzona w 70 r. n. e.), obecnie świątynią Boga są wierzący. Więcej szczegółów na obrazku z pod linku u dołu.
  https://imgur.com/a/S8kEUOs

  Poniżej link do obrazka z zaleceniami związanymi z dietą Biblijną. Należy jednak pamiętać że niejedzenie pokarmów nieczystych(np. wieprzowiny), gdy nasze serce rodzi to co nieczyste(złe myśli, zazdrość, złorzeczenie, brak miłosierdzia). Takie nieodrodzone serce może powodować wzbicie się w pychę z powodu lepszej diety(bez wieprzowej), a to może sprawiać że mamy się za lepszych, od tych którzy jedzą wieprzowinę. A to w dalszej kolejności może rodzić pogardę do jedzących wieprzowinę i brak miłosierdzia do ludzi, z powodu różnicy zdań.
  https://imgur.com/a/CMhMj1A

  Na poniższym obrazku opisuje wątek chrztu i to czy z Biblijnego punktu widzenia powinno się chrzcić noworodki, jak również to jakie są warunku przyjęcia chrztu według Nowego Testamentu .
  https://imgur.com/a/iVGDTBI

  Poniżej link do grafiki omawiającej temat czy z Biblijnego punktu widzenia, powinniśmy klękać przed papieżem albo księdzem w konfesjonale.
  https://imgur.com/a/H9zcwsn

  Na poniższym obrazku analiza wątku śmierci tzn. czy wg. Biblii po śmierci jesteśmy nieświadomi(śpimy), poruszam również kwestie nauki o czyśćcu tzn. podaje argumenty że w pierwszych wiekach jej nie było. Poniżej analizuje również wątek czy powinniśmy modlić się do zmarłych(świętych)
  https://imgur.com/a/TjdIEDP

  Poniżej link do grafiki z wypowiedzią Jezusa, polecam zapoznać się z nim osobą które twierdzą że cuda, uzdrowienia zawsze są dowodem że dana osoba bądź religia podoba się Bogu. Na drugim obrazku parę słów o duchu kundalini(wąż), który też może uzdrawiać.
  https://imgur.com/a/02dkN9u

  Pod poniższym linkiem na obrazkach omawiam temat związany z naturą Jezusa tzn. czy Jezus jest Bogiem Najwyższym(Trójca) czy może tak jak twierdzą świadkowie Jehowy że Jezus jest stworzeniem, czy może jednak natura Jezusa leży między tym co głosi katolicyzm, a tym co głoszą świadkowie Jehowy. Ciekawostką jest że Świadkowie Jehowy nauczają że Jezus stał się Chrystusem(Namaszczonym) dopiero w momencie chrztu. Ten wers polecam świadkom Jehowy jak i Sabat 😉 Łk 2:11 ,,Gdyż dziś narodził się wam Zbawiciel, którym jest Chrystus Pan, w mieście Dawidowym.''
  Na jednym z obrazków z poniższego linku, analiza w oparciu o grekę i hebrajski wątku czy słowo Elohim(hebr.), Theos(gr.) tłumaczone w Bibliach na Bóg zawsze się odnosi do Boga YHWH. https://imgur.com/a/oj1DKPC

  Poniżej analizuje zagadnienie czym jest Imię Boże, jak również czy forma Jehowa jest poprawna. Polecam przeczytać Świadkom Jehowy.
  https://imgur.com/a/xHz4vbA

  A poniżej pozostałe.
  https://imgur.com/a/L90wgIe

  Gdyby linki wygasły tutaj alternatywne źródło.
  https://chomikuj.pl/Sabatiel44/Galeria

 2. Nie no muszę wpaść zrobić znów jeszcze lepszego vloga, taka już tradycja ;)) SBM może jakaś specjalna wejściówka dla mnie 😉 ? pozdro mordeczki

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker