Polski Hip Hop

RPS/WHR feat. Hellfield "S.A. (Steven Adler)"

RPS/WHR feat. Hellfield "S.A. (Steven Adler)"

Artist: RPS (Peja), White House (Magiera & LA), Hellfield (Nekromer)
RPS na Instagramie: http://instagram.com/pejaslumsattack.
Title: “S.A. (Steven Adler)”
Producer: LA (White House Records)
Lyrics: RPS (Peja), Hellfield (Nekromer)
Director: RPS (Peja)
Crew: 9liter FILMY (Irek, Błażej, Krzysiu, Gabla)
Make Up/Disguise: Aleksandra Siwik
Guests: Barth (Nekromer), Rysiek Królikowski, Bartłomiej Mielniczuk, DJ. Decks, Mieciu, Biguś, Tofi, Gremium M/C Poland, Azyl, Gandzior, Glaca, Pakol, Lady Scar, Hevik, Gabla (wielkie dzięki dla Was wszystkich za wsparcie projektu!)

Przedstawiamy Wam pierwszy oficjalny singiel/klip z zapowiadanej na 13.09.14. płyty Rycha Peji i ekipy White House “Ksiązę aka. SLUMILIONER”. Obraz do utworu “S.A. (Steven Adler)” to wynik pracy niezawodnej ekipy 9liter FILMY z Chorzowa. Gościnnie udzielił się frontman def corovej formacji Nekromer – Hellfield. Zapraszamy do sprawdzenia.
Specjalne podziękowania dla Respo i Muzycznej Szwalni Poznań
https://www.facebook.com/MuzycznaSzwalnia oraz Gremium M/C Poland – Respect!

Odsłon:1799010 Like: 10860 Dislike: 749

Materiał Video Od: Pejaslumsattack

RPS,White House,WHR,Rychu Peja SoLUfka,Książę,RPS Enterteyment,Terrorym,SLUMILIONER


Źródło materiału by Pejaslumsattack
Data Utworzenia: 2014-06-22 15:00:11

Tags

Powiązane artykuły

26 Komentarze

  1. Pozdro rychu. Słucham cie od kiedy pamietam, od na legalu jakoś. Nr 1 w Polsce, Ja rok bez alko bo za grubo było ;D wszystko prawda w tej piosence

  2. Jak coś zrobić, to raz a dobrze! Stawić czoła nawet w pojedynkę! Jak tak ma być? Szaleństwo? Nie sądzę! Bardziej determinacjia i chęć zrobienia czegoś co było największym koszmarem człowieka, czasem w całej życiowej karierze! Więc jak ktoś myśli że się nie da! Cóż, czas pokaże! W każdej dyscyplinie sportowej jest rywalizacjia jest też na scenie muzycznej i na sali kinowej. Całe nasze życie jest rywalizacja! W pojedynkę czy ktoś ze chce się przyłączyć, podpowiedzieć pomoc, to nie ma większego znaczenia, podjąć wyzwanie jak się zaczyna śnić to chyba wszystko na dobrej drodze do tego żeby nie odpuścić wyjaśnić sobie i wszystkim ze trzeba to zrobić! Skreślić łatwo, wiedzieć trzeba że człowiek który stawia wszystko na jedną kartę, który obiecał sobie ze nie podda sie do samego końca do ostatniego oddechu może jednak być niedoceniany.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker