Polski Hip Hop

ROZMOWY NIEDOMOWE

ROZMOWY NIEDOMOWE

Zamów preorder albumu „Ognisko Niedomowe” ➡️ https://adinowak.pl/

Kontakt: kontakt@sbmlabel.pl
Booking koncertowy: magda@soldoutagencja.pl

Adi Nowak na FB ➡ https://bit.ly/AdiNowak_FB
Adi Nowak na IG ➡ https://bit.ly/AdiNowak_IG

Reżyseria: Mateusz Winkiel
Zdjęcia: Sebastian Andrzejewski i Kacper „Kodas” Borowczyk
Montaż i korekcja barwna: Michał Berensztajn
Realizacja i produkcja: Mania Studio

Odsłon:81779 Like: 6804 Dislike: 63

Materiał Video Od: SBM Label

sb,maffija,sbmaffija,sbm


Źródło materiału by SBM Label
Data Utworzenia: 2021-11-02 18:30:05

Tags

Related Articles

46 Comments

  1. nie jestem specjanym fanem muzyki adiego ale jego osobowość i poglądy sprawiają ,że czyje do niego sympatię i więź emocjonalną. bardzo lubie słuchać jego wypowiedzi czuje się jak bym gadał z ziomalem od dzieciństwa ,a nawet go nie znam.

  2. Byłam na tym koncercie w Gnieżnie, legendary shit 🔥
    Dziękuję za twoje docenienie mnie wtedy, Adi, dużo mi wtedy dało i pomogło ❤️
    ~Messi, tzn. w sumie Iniesta, a tak na serio to Oliwia ✌🏻

  3. Adi, jezu, nienajprawdziwsze to prawdopodobnie najważniejszy album w moim życiu, do dzisiaj z nostalgią katuje. VR znam na pamięć, ale błagam, nie śpiewaj na refrenach. Za to rapuj, jak najwięcej, bo to jak interpretujesz rzeczywistość i to jak ją przedstawiasz jest kompletnie najlepsze na świecie. Pzdr i trzymaj się El Poznaniako

  4. W pewnym momencie blisko lewego rogu można zobaczyć człowieka, który bardzo przypomina rapera Bobera z twarzy. Czy to może jest on? Fragmenty tych filmików były kręcone w Poznaniu, więc może Patryk przewinął się wtedy w tym momencie przed koncertem.

  5. Jak na filmik, w którym vlog jest połączony z wywiadem trwa on krótko, lecz na pewno można znaleźć w nim dużo pożytecznych informacji i nawet tych mniej, ale za to ciekawych a wszystko wypowiedziane przez samą postać, której jest poświęcone to wideo, więc można uwierzyć, że historie są autentyczne. Krótko, zwięźle i na temat. Dobrze, że mimo niezamożności i takiej "szarości" rodziny w twoich latach dziecięcych udało ci się wyrwać z bagna i jesteś tu gdzie jesteś – od podziemia, po mainstream i aż do największej wytwórni rapowej w Polsce. Trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieję, że otrzymasz platynę, której potrzebujesz. Może się do tego dołączę, nie wiem. Najpierw muszę zobaczyć, czy mam wystarczającą ilość pieniędzy na zamówienie przedpremierowe.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker