Polski Hip Hop

Przyłu ft. Ania Szlagowska – Zabajone

Przyłu ft. Ania Szlagowska – Zabajone

ZAMÓW ALBUM:
➡️ https://queshop.pl/przyjaciele-czekaja-w-domu

,,Przyjaciele Czekają w Domu” to trzeci studyjny album Przyłuca. Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej osobistych materiałów w dorobku artysty. Siłą tego krążka jest absolutna i nieskrępowana niczym autentyczność. Odważne obserwację i mocno życiowa treść podana w sposób wyjątkowo ekspresyjny to cechy charakterystyczne tej płyty. Za produkcje na albumie odpowiadają rodzimi producenci których obecność stanowi swoisty stempel jakości nowego wydawnictwa.

Data premiery albumu: 15.10.2021

Title: Zabajone
Artist: Przyłu
Featuring: Ania Szlagowska
Music: INDEB
Mix/master: Francis
Album: Przyjaciele Czekają W Domu
Label: QueQuality
Photo: Maciej Malik
ISRC: PLV402101422
©℗ 2021 QueQuality

Odsłon:29047 Like: 1967 Dislike: 27

Materiał Video Od: QueQuality

Przyłu,QueQuality,Przyjaciele Czekają W Domu,nowość,polski rap,hiphop,2021,nowości,QQ,Ania Szalgowska,Zabajone


Źródło materiału by QueQuality
Data Utworzenia: 2021-11-02 14:56:43

Tags

Related Articles

27 Comments

  1. ,,Widzę Cię za kilka lat.. na bilbordach wielkich miast". – czyżby ten wers Anii w zaśpiewanym przez niej refrenie ma dorobioną jakąś większą filozofię? Bo nigdzie nie spotkałem się z stwierdzeniem, że na najnowszym albumie Maty siłą krążka jest autentyczność, a jednak jak widać co mówi, to robi. Tutaj jest jednak inaczej, można to zobaczyć, gdy przeczyta się opis płyty w opisie tego wideo, mianowicie jest wzmianka o nieskrępowanej autentyczności. Także Przyłu, czyżbyś porzucił tworzenie wartościowej muzyki i zaczął ją robić tylko pod lepsze zasięgi i płace, czy przebranżowienie się? Haha 😂. Oczywiście napisany przeze mnie komentarz ma formę satyry.

  2. Gdyby nie post Kamila Garbowskiego na stronie słuchaczy waszej wytwórni to nie wiedziałbym o opublikowaniu tego utworu już na YouTubie, więc dzisiaj chyba bym się o tym nie dowiedział i sprawdziłbym go w innym dniu. Sprawdzając przed premierą albumu listę piosenek opublikowaną chociażby przez samego Przyłuca, was jako QueQuality albo stronę queshopu (o ile się nie mylę) i zrozumienie, że na płycie pojawi się kobieta, która nie jest raperką, bo jak wiadomo grono raperek w Polsce nie mamy na miano "mainstreamu" wielu, więc gdyby tworzyła ten typ muzyki wiedziałbym od razu, to miałem w sobie nadzieję, że na płycie pojawi się odskocznia klimatu, w którym porusza się raper i przejdzie on na poważniejsze poruszane tematy (bo zazwyczaj tak jest przy piosenkach z wokalistkami) + ślicznie zaśpiewane refreny lub zwrotki i ten utwór będzie wyjątkowy. Tak go też można nazwać, jednak nie wyszło, to tak, jak sobie układałem w głowie. Stać było was na stworzenke jeszcze lepszego utworu. Co i tak nie zmienia faktu, że jest on dobry, może do bycia świetnym mu brakuje, ale jak najbardziej na plus oceniam.

  3. Człowieku jakie to są dojrzałe teksty…. 31 lat na karku, słucham i tak się wkręcam w te słowa, że zapominam co przed chwilą robiłem. szacun

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker