Polski Hip Hop

"Proceder" – oficjalny zwiastun

"Proceder" – oficjalny zwiastun

„Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania. W rolach głównych wystąpili: Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Ewa Ziętek, Piotr Głowacki, Anna Matysiak. Film wyreżyserował Michał Węgrzyn, a autorem zdjęć jest Wojciech Węgrzyn. „Proceder” zakwalifikował się do konkursu głównego 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.

„Proceder” – żyj aż do bólu. W kinach już od 15 listopada.

#Proceder #TomaszChada #StepRecords

Odsłon:72351 Like: 5996 Dislike: 87

Materiał Video Od: Step Records

Chada,film o Chadzie,Tomasz Chada,Proceder,Step Records,Recydywista,oficjalny,zwiastun,oficjalny zwiastun


Źródło materiału by Step Records
Data Utworzenia: 2019-09-09 13:00:31

Tags

Powiązane artykuły

49 Komentarze

  1. Spoczywaj w Pokoju Tomek[*]ten film będzie sztosem i zasłużyłes na to by o tobie film nagrać bo jesteś byłeś i będziesz legendą i osobą o której dobrzy ludzie nie pozwolą zapomnieć

  2. NO NWM CZY CHADA NAPRAWDE MIAL TAK W ZYCIU PO SLUCHANIU JEGO PIOSENEK ,, TROCHE WYGLADA JAKBY TYLKO CHCIELI ZAROBIC NA JEGO IMIENIU .

  3. Gościu nieźle chyba się przygotował żeby być jak chada, ale no cóż dopiero przekonamy się w kinach bo nikt nie podróbki ideału

  4. Chada, od dzieciaka na podwórku z kolegami, chcieliśmy być jak Ty Bezczel i Zbuku, aż do teraz I Liceum, my dalej razem! Spoczywaj Chada, Pamiętamy o Tobie!

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker