Newsy Z Fejsa

Pora przedstawić Wam pierwszego z gości,…

Pora przedstawić Wam pierwszego z gości,…

Informacja Od:
Źródło by Jah Love Soundsystem

Data Utworzenia: 2019-08-01 18:36:30


Pora przedstawić Wam pierwszego z gości, którzy wystąpią podczas Jah Love Soundsystem 10th B-Day Bash!

Prosto ze słonecznej Italii, swoje najlepsze produkcje i najcięższe dubplate’y przywiezie Dan Imperial z Imperial Sound Army 🔥

DAN I – IMPERIAL SOUND ARMY 🇮🇹 [IT]

Urodził się w 1981 roku u podnóża Alp w północnych Włoszech. Wokalista i producent w Imperial Sound Army założonym w 2000 roku oraz powstałym w 2005 roku labelu Imperial Roots Records.
Jego pierwsze wydawnictwo „Jah Command” ukazało się w 2005 roku nakładem labelu Moa Anbessa i od tamtej pory współpracuje on z największymi wytwórniami, sound systemami oraz producentami z całej Europy. Obecnie nagrywa dla kilku pionierskich producentów uk dub jak Jah Free, Alpha & Omega, Jonah Dan oraz udziela się na żywo na mikrofonie na imprezach wielu czołowych sound systemów i selektorów jak the mighty King Shiloh czy Alpha and Omega w której jest też etatowym dub masterem.
Jego świadome liryki ukazały się na wielu różnych 7”, 10″ oraz 12” singlach winylowych, których dystrybucją we Włoszech zajmuje się Imperial Roots Records podczas gdy Dub Wise, Ernie B oraz Control Tower dostarcza płyty na wyspy oraz pozostałej części Europy.
Od 2013 roku gra również na własnoręcznie zbudowanym 30 kilowatowym sound systemie Imperial Sound Army zapraszając na sesje przeróżnych uznanych gości. Od tego czasu zjechał ze swoimi paczkami całe Włochy grając tam na różnych imprezach i festiwalach oraz praktycznie całą Europę docierając m.in. Do Walii na słynny UNOD Festiwal czy regularnie goszcząc na legendarnym brytyjskim University of Dub w Londynie.
Dan I zaprezentuje całe spektrum swoich świetnych produkcji, remiksów oraz ekskluzywnych dubplates, które to będzie prezentował w typowo sound systemowym stylu dopełniając je swoim hipnotycznym wokalem i efektami.

www.imperialsoundarmy.com
www.facebook.com/imperialsoundarmy

Tags

Related Articles

4 Comments

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker