Polski Hip Hop

Peja/Slums Attack – Definicja Pener (CrackHouse Remix)

Peja/Slums Attack – Definicja Pener (CrackHouse Remix)

Remix utworu z płyty Styl Życia G’N.O.J.A. (2008) autorstwa CrackHouse Productions, który ukazał się na bonusowym CD płyty G.O.A.T. (2019)

Credits: słowa: Peja, muzyka: CrackHouse, master: Michał Eprom Baj, grafika: Boomski

https://www.facebook.com/PejaSlumsAttack
https://instagram.com/pejaslumsattack
https://www.pejaslumsattack.pl
https://www.pejaslumsattack.com
https://rpsklasyka.com

Odsłon:49881 Like: 1571 Dislike: 20

Materiał Video Od: Pejaslumsattack

peja,pejaslumsattack,rychu peja,slums attack,peja/slums attack,rps,rps enterteyment,rps klasyka,rps on tour,rychu peja solo,rychu peja solufka,rap ponad standard,25 godzin,remisja,dda,książe,slumilioner,na serio,styl życia gnoja,czarny wrzesień,cno2,reedukacja,szacunek ludzi ulicy,n.o.j.a.,najlepsza oborna jest atak,fturujac,pietnastak,20/20,na legalu,i nie zmienia sie nic,całkiem nowe oblicze,otrzuty,zwykla codziennosc,iceman,gandzior,dvj rink,dj decks


Źródło materiału by Pejaslumsattack
Data Utworzenia: 2021-08-20 14:00:14

Tags

Powiązane artykuły

29 Komentarze

  1. Powiem ci Rysiu że pracuje w Warsie na pendolino jako kucharz i w końcu mam spoko Playlistę z udziałem twoich płyt która towarzyszy mi podczas pracy 😎 Pener teraz będzie często wjeżdżał, Piona 😎

  2. 🛹🛹🚲🚲 👁‍🗨🦋 🐅🦋🦋👾🕟👾🐅🗨🐅💎💎💸 Bóg okazał nam swoją miłość, posyłając Swojego Syna Jezusa Chrystusa, który umarł i zmartwychwstał, aby dał nam życie wieczne.

    Jeśli wyznasz ustami Pana Jezusa i uwierzysz swoim sercem, że Bóg wskrzesił Go z martwych Da ci darmowy dar życia wiecznego Obiecał też uzdrowienie twojego ciała. (Spójrz w górę) w niebo i zapytaj Boga)

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker