Polski Hip Hop

O.S.T.R. – FLAM

O.S.T.R. – FLAM

PREORDER ALBUMU: https://nowyostr.pl/

Wielki powrót O.S.T.R. po 3 latach nieobecności! Utwór “FLAM”, zwiastuje nowy album Artysty, który ukaże się już 12 kwietnia! Preorder DIAPORAMA, bo taki tytuł nosi to wydawnictwo, wystartował właśnie na www.nowyostr.pl. Wraz z płytą CD w Wersji Deluxe można zamawiać preorder albumu w wersji winylowej. Wersje Deluxe można zamawiać do końca dnia 11 kwietnia, po tym terminie w sprzedaży będzie dostępna jedynie wersja podstawowa, Wersja Deluxe nie będzie już dostępna! Autorem pełnej identyfikacji graficznej albumu jest agencja Connect The Dots pod przewodnictwem Huberta Błaszczyka!

Utwór FLAM uchyla rąbka tajemnicy co do charakteru muzycznego całego albumu. DIAPORAMA to płyta, którą brzmieniowo i tematycznie umieścilibyśmy pomiędzy “Ja tu tylko sprzątam” oraz “O.C.B.”. Singiel FLAM jest ironiczną opowieścią o tym jak O.S.T.R. był wielokrotnie w latach młodości skreślany przez kolejnych nauczycieli czy wykładowców uniwersyteckich i skazywany na przysłowiowe “kopanie rowów”. Muzykę do utworu stworzył O.S.T.R., mix i mastering wykonał DJ Haem, a klip jest dziełem Huberta Błaszczyka z Connect The Dots!

Przez 20 lat kariery O.S.T.R. przyzwyczaił słuchaczy do regularnego wydawania albumów co rok. W latach 2020-2022 Artysta zrobił sobie pierwszą wydawniczą przerwę, rozpalając apetyty słuchaczy do granic możliwości. Śmiemy twierdzić, że DIAPORAMA to najbardziej wyczekiwany album hip-hopowy tego roku!

Album został w przeważającej większości wyprodukowany przez O.S.T.R.. Czas przerwy Artysta wykorzystał na poszukiwanie aktualnych, świeżych brzmień, podróżując w tym celu po całej Europie, a także po USA. Efektem czego było nawiązanie współpracy artystycznej z brytyjskim producentem Carnsem Hillem – prekursorem gatunku UK drill i producentem m.in. Skepta. Hill wyprodukował jeden utwór na DIAPORAMĘ, w którym gościnnie na majku usłyszymy kilku brytyjskich wykonawców.

CREDITS:
rap/produkcja: O.S.T.R.
mix/master: DJ Haem

video: Connect The Dots https://connectthedots.pl/ / Thunder Cut https://thundercut.pl/
ART DIRECTOR: Hubert Błaszczyk
PRODUCER – Ewa Błaszczyk
DIR/DOP – Bartosz Szydłowski
CAM – Wojciech Łutczyk
GAFFER – Albert Białek

produkcja wykonawcza: Wojtek Kukulski, Marcin Grabski

Singiel dostępny w serwisach streamingowych:
http://asfa.lt/ostr_flam

https://www.instagram.com/adam.ostr.ostrowski
https://www.facebook.com/ostr.tabasko
https://nowyostr.pl/
#nowyostr

(P)(C)2023 Asfalt Records

Odsłon:70709 Like: 6011 Dislike:

Materiał Video Od: AsfaltRecords

Asfalt,Records,Shop,Rap,Hip-Hop


Źródło materiału by AsfaltRecords
Data Utworzenia: 2023-03-16 11:00:10

Tags

Related Articles

23 Comments

  1. Życiówka, nieważne lata na tej nawijce wychowana
    nie łykam tego co funduje komercyjna szama !!!!!!!!!!!!!!! <3
    Nie lece za tym co modne co jest teraz wygodne
    i wiem że niewiele zostało myslących podobnie!!!!!!!!!!!!!

  2. Dziadzia nadal w formie 💪🎶 tyle lat na scenie i dziwią wyświetlenia bo w końcu król wrócił 👑

  3. Może mówić nie ma co dzielić na stara nowa szkole ale jak stara rap szkoła zjada inteligentnie tych nowych pozujących na ulice cieplych poporapopseudoartystow

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker