Polski Hip Hop

O.S.T.R. – Finał (042 Sequentia Mixtape)

O.S.T.R. – Finał (042 Sequentia Mixtape)

Zamów mixtape: https://asfaltshop.pl/product/36320-ostr-042-sequentia-mixtape-cd
Kup od ręki na koncertach: https://www.biletomat.pl/diaporama-tour/
Streamingi: http://asfa.lt/ostr_final

Drugi mixtape O.S.T.R. spod znaku 042!

W najśmielszych snach nie spodziewaliśmy się, że okolicznościowy, limitowany mixtape, wydany jako dodatek do trasy koncertowej, trafi do tak wielu serc. Materiał zadebiutował na pierwszym miejscu listy OLiS i z racji swojej niedostępności jest dziś prawdziwym białym krukiem. Dlatego też na nadchodzącą trasę koncertową DIAPORAMA TOUR, O.S.T.R. przygotował drugi mixtape spod szyldu 042! Przed Wami 042 Sequentia Mixtape!

Premierę sklepową mixtape’u zaplanowaliśmy na 12 grudnia, lecz będzie on dostępny od ręki na koncertach z cyklu DIAPORAMA TOUR. Stopniowo będziemy udostępniać także pojedyncze utwory w dystrybucji cyfrowej. Cały mixtape pojawi się w sieci w dniu premiery.

Koncerty na których będzie można przedpremierowo nabyć 042 Sequentia Mixtape:

13.10 / Poznań / Tama / Gość: Gibbs
21.10 / Gdańsk / Parlament / Gość: Green
31.10 / Katowice / P23 / Gość: Sarius
3.11 / Kraków / Kwadrat / Gość: Green
25.11 / Wrocław / Zaklęte Rewiry / Gość: Green
10.12 / Warszawa / Proxima / Gość: LUCK7

Bilety: https://www.biletomat.pl/diaporama-tour/

Mixtape muzycznie jest utrzymany w stylistyce pierwszej dekady lat 2000, więc fani twórczości Adama od “Jazzu w wolnych chwilach” do “OCB” będą bardzo zadowoleni. Materiał został w całości wyprodukowany przez O.S.T.R.. Gościnnie na majku udzielili się Hades i KPSN. Miks i mastering wykonał DJ Haem.

Tracklista:
1. In
2. Aż po grób
3. 90
4. 042 starter
5. Pegaz
6. Gangboy feat. KPSN
7. Stereo
8. Kacprowy stołek
9. Reset
10. 6 zmysł feat. Hades
11. Kopi luwak
12. Klepsydra
13. Final
14. Out
15. Kapibara

O.S.T.R. – 042 Sequentia Mixtape
Premiera: 12 grudnia 2023
Muzyka, rap: O.S.T.R.
Mix, master: DJ Haem

© 2023 Asfalt Records
℗ 2023 Tabasko Nagrania

Odsłon:15136 Like: 774 Dislike:

Materiał Video Od: AsfaltRecords

Asfalt,Records,Shop,Rap,Hip-Hop


Źródło materiału by AsfaltRecords
Data Utworzenia: 2023-12-06 09:00:10

Tags

Related Articles

35 Comments

  1. Adamie! It is God calling! Nigdy nie lekceważ tego wątku swojej twórczości! Rób to dla tych, którzy nigdy nie przestali Cię słuchać. A niektórzy są starsi od Ciebie. Niech to trwa, niech to trwa!

  2. Ostry przyjacielu , slucham Cię od pierwszych Twoich nagrywek , powiedz mi jak ten kawalek "Finał" ma sie do kawalka: "Po drodze do nieba" , powiem Ci ze każdy ma chwile zwątpienia , być moze teraz jesteś na takim etapie , uwierz Bóg nie jest winien za to co ludzie tu robią… Za nowotwory też nie… , jesteśmy zbyt mali żeby to ogarnąć, to tak jakbyś chcial wytłumaczyć rybce w akwarium co to fizyka kwantowa 😁 3 maj sie , peace , wiara wróci….

  3. czy tylko ja mam wrażenie że ten track ma jakiś problem z brzmieniem ? w sensie super numer żeby ktoś nie odebrał tego jako hejt ale mam wrażenie że mix albo master tego utworu jest źle zrobiony hmm

  4. Szczerze jak słyszę dzisiejszą scenę to jest tak niewyobrażalna przepaść, że to głowa mała! Finał jest tego dowodem.✌🏻

    Edit: A co do biciwa to jest moje brzmienie uwielbiam!❤

  5. Nie chodzę do Kościoła natomiast jestem chrześcijaninem który mocno wierzy w Boga. Bóg dał nam wolną wolę a my to zawodowo partolimy. Mamy wojny, zabójstwa, chciwość, kasa to nasz Pan. Zażeramy się śmieciowym jedzieniem. Leczymy się chemią od mafii farmaceutycznych. My sami na siebie sprowadzamy ból i cierpienie. Bóg nie ma nic z tym wspólnego. Pomodlę się za Ciebie i Twoją rodzinę Adam.

  6. Nie rozumiem czemu jedzienie z jakiejs budy z kebabem ma wiecej wyswietlen od tego co tu sie dzieje, jakbym mógł to wrzucił bym Ci milion łapek ukłony dlamnie jesteś mistrz Sensei

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker