Polski Hip Hop

O.S.T.R. – Chevy Impala – prod. Killing Skills, cuts DJ Haem

Materiał Video Od: AsfaltRecords


Źródło materiału by AsfaltRecords
Data Utworzenia: 2018-11-05 23:40:43


Zakończenie przez O.S.T.R. trylogii składającej się z trzech ostatnich, niezwykle popularnych albumów to moment, w którym nasz największy polski raper, muzyk z zawodu i producent z zamiłowania postanowił sięgnąć do złotego okresu muzyki hip-hopowej. Przyszedł czas, by zaprezentować “Chevy Impala” – singiel i video będące ukłonem w stronę wszystkich miłośników klasycznych brzmień.

Muzycznie kawałek nawiązuje do klimatu Zachodniego Wybrzeża, które raperowi było bliskie od zawsze. Ostry razem ze swoją ekipą z Lowrider Club Polska z nostalgią wspomina ważne dla niego lata dziewięćdziesiąte i wczesne dwutysięczne, w których muzyki słuchało się jeszcze z kaset magnetofonowych. Przy okazji, z wrodzoną błyskotliwością, puentuje sytuację we współczesnym rapie zestawiając ją ze swoimi wspomnieniami.

Stawiamy sprawę jasno. W utworze “Chevy Impala” usłyszycie takiego Ostrego, na jakiego od dawna czekaliście i jakiego dawno nie słyszeliście. Za produkcję muzyczną utworu odpowiada Killing Skills, za gramofony DJ Haem. Autorem zdjęć do klipu jest Michał Kawecki, producentem Bartek Jankowski, a za współpracę reżyserską odpowiadają obaj panowie. Montaż i koloryzacja to dzieło Ziemowita Jaworskiego.

#OSTR #ChevyImpala #lowrider

Video Credits:

Executive Producer: Bartosz Jankowski
Head of Production: Paula Sosnowska

Script/Director: Bartosz Jankowski, Michał ”Jalla” Kawecki

DOP: Michał „Jalla” Kawecki
Asystent: Krzysztof Bagiński
Focus Puller: Marcin Pabiniak

Production Coordinator: Paula Sosnowska
Set Manager: Piotr ”Mayday” Chojnacki, Paweł Prenata
Make up: Dagmara Wróbel, Paulina Sobota

Edit, Postproduction: Ziemowit Jaworski

Low Rider Polska Car Club: Tomasz Cieślanowski, Bartosz Hadka, Gracjan Skwarek, Maksymilian Boganow, Paweł Mich, Krzysztof Mialik, Tomasz Rechnio, Łukasz Orzeszko, Tomasz Zieliński

Professional Auto Detailing: Tobiasz Górecki, Kacper Górski

Equipmnet: Panda Vision/Cinema Color, Open Media Group, AKME

PC 2018 Asfalt Records

Tags

Related Articles

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker