Polski Hip Hop

Noworoczny Manifest Młodej Polski

Noworoczny Manifest Młodej Polski

www.instagram.com/partia_mloda_polska
www.partiamlodapolska.pl

Odsłon:286170 Like: 14745 Dislike: 1308

Materiał Video Od: KrólAlbaniiTV

mloda polska,popek,monster


Źródło materiału by KrólAlbaniiTV
Data Utworzenia: 2019-01-02 14:03:25

Tags

Related Articles

34 Comments

  1. Kukiz 15 też bardzo chciał o Polskę i Polaków walczyć a jak już się do koryta dosiadł to tylko pieniądze poselskie zabierane i jak myszka pod miotłą cicho siedzą nie walczą o obywatelu. Ciekawe co zrobią z nauczycielami teraz?sprzątaczka i pani na kasie więcej zarabia w Polsce niż nauczyciel to jakiś paradoks!!!a jak już chcesz Popek walczyć to odezwij się o nauczycieli dołącz się do popierających strajk nauczycieli. Bo narazie to oczekujesz od nas czegoś ale w zamian nic nie oferujesz!

  2. W końcu, normalny człowiek który mógłby zrobić coś dobrego dla kraju. Ale wiadomo jak to u nas…chcesz dobrze to jesteś nie wygodny i trzeba cię zgnoić…Popek trzymam kciuki. POZDRO!

  3. Kolejny PiSowski czubek pod zmienioną nazwą tam potrzebny nie wiem do czego. ZUS już tak wyjebali tym 500 i 400 że zaraz gmachy będą sprzedawać i lokale zastępcze wynajmować. A później już tylko Ameryka do której was tak ciągnie. Jak za Sasa jedz pij i popuszczaj pasa popierdoleńce. Trzeba popatrzeć

  4. Tak samo jak inne śpiewaki nic nie zrobisz i nic nie polepszysz, co bedziesz robił? Puszczał transmisje na żywo z sejmu? WOW!

  5. Nie rób sobie jaj z poważnych spraw. Przecież jesteś zwykłym śmieciem, złodziejem, chuliganem…rozumiem, że poddasz się karze która na Ciebie czeka tylko spierdoliłeś z kraju?

  6. Ludzie wy nie widzicie kto nami rządzi ,to nie są polacy tylko chazarzy mówiący po polsku jak się nie obudzimy to będzie za pózno ,jak już nie jest .Żaden pis ,po ,psl i inne ścierwa trzeba dać szanse nowym prawdziwym polakom

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker