Polski Hip Hop

Miętha – Statek

Miętha – Statek

Zamów album “36,6” ➡️ http://asfa.lt/366
“Statek” na streamingach ➡️ http://asfa.lt/statek

“Pisząc ten numer miałem przed oczami wielką, parudniową imprezę na statku. Tak samo jak podróż, tak i numer rozwija się stopniowo. Na początku czujemy, że trochę męczy nas ten rejs i te wszystkie substancje. Z czasem, całkiem fajnie jest się zagubić i nie myśleć o niczym, po prostu popłynąć. A pod koniec wjeżdża już depresja, frustracja i złość. Relacje z ludźmi są podtrzymywane dopóki nie postawimy stopy na lądzie i dopóki trwa impreza. Dopóki to małe, pływające państewko nie zacumuje w najbliższym porcie. Oczywiście nie potrzeba statku żeby popłynąć za ostro i znaleźć się w takiej sytuacji” – opowiada Skip, autor tekstu, ½ duetu Miętha.

Muzyka to oczywiście dzieło AWGS, zaś hipnotyzująca warstwa wizualna to efekt pracy Rogera Wanke. Warto zaznaczyć, że singiel “Statek” to druga po utworze “Kumitsu”, tegoroczna zapowiedź wyczekiwanego albumu “36,6”. Jak poinformował zespół na swoim Instagramie, z powodu przedłużających się obostrzeń, premiera wydawnictwa zostaje ostatecznie ustalona na 24 września bieżącego roku. Nie zmienia to faktu, że dla wszystkich, którzy zakupili album w przedsprzedaży czekają liczne niespodzianki i bonusy. Z kolei o iście nieszablonowych kolaboracjach i nadchodzących teledyskach, Skip i AWGS będą na bieżąco informować w swoich social mediach.

video: Roger Wanke
słowa/rap: SKIP
muzyka/produkcja: AWGS

mix/mastering: ENZU

🌿 na FB: https://www.facebook.com/miethamusic/​

🌿 na IG: https://www.instagram.com/miethamusic/​
🌿 na YT: https://www.youtube.com/c/Mięthaverse

#miętha #statek #366 #hiphop #hiphop #asfaltrecords #mięthaverse

Odsłon:10357 Like: 602 Dislike: 31

Materiał Video Od: AsfaltRecords

Asfalt,Records,Shop,Rap,Hip-Hop


Źródło materiału by AsfaltRecords
Data Utworzenia: 2021-04-16 09:00:16

Tags

Powiązane artykuły

41 Komentarze

 1. Fajna forma byczku, ale mógłbyś popracować trochę nad tricepsem. Tricepsy jako mięśnie odgrywają podstawową rolę we wszystkich ruchach pchania (wyciskania), stąd ich rozwój i siła zależą od wielu ćwiczeń. Polecam wprowadzić do swojego cyklu odpowiedni trening.

 2. Wow, chyba pierwszy kawałek od Mięthy, o którym mogę powiedzieć, że mi się nie podoba. Tym niemniej bardzo ciekaw jestem płytki, bo patrząc na dotychczasowe 3 kawałki to będzie mocno zróżnicowana i inna od Audioportretu czy Szumu.

 3. Pokochalem twórczość Miethy od utworu Audioportret.Można robić inteligentna muzykę bez koksu,dźwięk i bryk.Czekam na nowa płytę.Dzięki chłopaki za emocje,które płyną z waszej twórczości!

 4. Śpiewający Skip to coś czego każdy z nas potrzebował
  Bit miazga
  Piosenka jest niesamowita, dosłownie czuję jakbym płynęła z wami tym statkiem

 5. Ta piosenka to jest uosobienie szkuti muzycznej. Jakby Skipa wszystkie muzy na raz natchnęły i obdarowały talentem. Pozdro Skip ! Oby tak dalej 💪💪

 6. już mi się nawet nie chce pisać o tym kto ma zasięgi, a kto mieć powinien po prostu się rozpłynę na krześle jak zawsze

 7. Kolejny dobry numer.. Tylko dlaczego tak bawisz sie w przerabianie głosu… Trochę podlatuje tandeta. Ja osobiscie nienawidzę modyfikacji i tych wszystkich bajerow do podkrecania wokalu.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker